Elazığ Belediyesi, Elazığ’ın yol standardını yükseltme ve daha iyi şartlara getirme adına çalışmalarını sürdürüyor. 

‘’İZ BIRAKAN 100 ELAZIĞLI” KİTABININ TANITIMI YAPILDI   ‘’İZ BIRAKAN 100 ELAZIĞLI” KİTABININ TANITIMI YAPILDI  

Bu kapsamda Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Abdullahpaşa Mahallesi Saray Bosna Caddesi’ndeki 4 şeritli yolda çalışmalarını tamamladı.  
Yakup Kılıç Spor Salonu Kavşağı'ndan Abdullahpaşa Mahallesi Pazarı'na doğru giden yolda yol yenileme ve genişletme çalışması yapan belediye ekipleri; bin 800 metre uzunluğunda, 8 metre genişliğinde, çift gidiş ve çift geliş (2x2) toplam 4 şerit olan yolda PMT serimi, sıfır asfalt serimi, peyzaj, kaldırım, bordür, parke ve ışıklandırma çalışmalarını tamamladı. 
Kaliteli ve konforlu bir şekilde vatandaşlara daha kolay bir ulaşım imkanı sunacak olan yol vatandaşların hizmetine sunuldu. 
Abdullahpaşa Mahalle Muhtarı Yavuz Köse mahallede yapılan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, “Abdullahpaşa Mahallemizin Saray Bosna Caddesi’nde ve diğer sokaklarımızda Elazığ genelinde olduğu gibi altyapı çalışmaları başlatıldı. Saray Bosna Caddesi’nde başlatılan altyapı çalışmaları, yol çalışmaları, aydınlatma çalışmaları ve yeşil alan çalışmaları bitti. Bu çalışmalar mahallemize değer kattı. Şehir genelinde altyapı çalışmalarında %25’e yakın bir çalışma gerçekleştirildi. Hava koşullarından dolayı çalışmalar yavaş ilerlemektedir. Şu an mahallemiz hem parkları hem de yolları ile çok güzel bir mahalle oldu. Bu çalışmalar mahallemize değer kattı. Mahallemize katkılarından dolayı Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları başta olmak üzere tüm belediye personellerine teşekkür ediyoruz.” dedi.