AK Parti Elazığ Milletvekilleri, parlamentodaki çalışmaların yanı sıra Elazığ'a yönelik devam eden çalışmalar ve projelerle ilgili bakanlık ziyaretlerini sürdürüyor. 

Tarım ve Orman Bakanlığını ziyaret eden Elazığ Milletvekilleri Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı , ziyaretin ardından mesaj yayımladı. AK Partili isimlerin yayımladığı mesajlarda , Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı ile Elazığ ve bölgeye yönelik çalışmaların istişare edildiği kaydedilirken, Bakan Yumaklı'nın Elazığ'a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiği görüldü. 

“İLİMİZDE DEVAM EDEN PROJELERİ İSTİŞARE ETTİK” 

Açıkkapı'nın mesajında, "Milletvekilimiz Sayın Mahmut Rıdvan Nazırlı ile Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı’yı ziyaret edip, ilimizde devam eden çalışmalar ve projelere yönelik istişarede bulunduk.Sayın Bakanımıza misafirperverlikleri , aziz şehrimiz Elazığ’a yönelik ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz."  ifadeleri yer aldı. 

NAZIRLI’DAN BAKAN’A TEŞEKKÜR 

Nazırlı ise sosyal medya hesabından , "Milletvekilimiz Sayın Ejder Açıkkapı ile birlikte Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı'yı  ziyaret ettik.Sayın Bakanımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." mesajını paylaştı. 

Ziyaretin ardından Açıkkapı ve Nazırlı'nın TBMM Genel Kurul ve Komisyonda devam eden çalışmalara katılmak üzere Meclis Külliyesine geçiş yaptığı aktarıldı. 

GÜRSEL EROL, ELAZIĞ ESNAFININ BÜYÜK TEPKİSİNE NEDEN OLAN SORUNU MECLİS’E TAŞIDI GÜRSEL EROL, ELAZIĞ ESNAFININ BÜYÜK TEPKİSİNE NEDEN OLAN SORUNU MECLİS’E TAŞIDI

Editör: İzzet TUMAY