Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG’un Elazığ’da ilk teslimatı gerçekleşti. Kula rengi aracını teslim alan Turgay Akgül, aracıyla Elazığ’da test sürüşü gerçekleştirdi.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından, büyük ilgi gören yerli otomobil TOGG’u yakından görmek isteyenler için bugün tanıtım toplantısı gerçekleştirilecek.

KANGAL: UMARIZ YANLIŞ POLİTİKALARDAN VAZGEÇİLİR  KANGAL: UMARIZ YANLIŞ POLİTİKALARDAN VAZGEÇİLİR 

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti Hükümetimiz  döneminde üretimine başlanan yerli ve milli otomobilimiz TOGG büyük bir gururla ülkemiz ve şehrimiz sokaklarında yerini aldı. Ülkemizde büyük bir heyecan uyandıran ve devrim niteliği taşıyan TOGG, ülkemiz için büyük bir kazanım olmuştur. 21 yılda ülkemize her alanda devasa yatırımlar yapan iktidarımız, Yeni Türkiye Yüzyılında da daha nice yatırımlara ve projelere imza atacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle yerli otomobilimizi yakından görmek, özelliklerini yerinde incelemek isteyen hemşehrilerimiz için TOGG Elazığ’da tanıtım toplantısı düzenlenecektir. Bugün saat 18:00’da Elazığ Belediyesi Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek tanıtım toplantımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz” denildi.