Göreve başladığı ilk günden itibaren hem Elazığ’da hemde Akçakiraz’da yaşayan vatandaşların takdirlerini toplayan Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim ORMANOĞLU, Akçakiraz Bahçekapı Mahallesi’nin içme suyu yetersizliğini başlattıkları sondaj çalışmaları kapsamında çözeceklerini belirtti.

Ec1Eaccb F039 4Cff Ac36 E0B6Cdcfa318

Göreve geldiği ilk günden itibaren çözüm odaklı çalışmalarını sürdüren Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim ORMANOĞLU verdiği sözleri birer birer tutuyor. 

A35C88Ca Bb14 4640 Bff2 1D9D3Db9A321
Akçakiraz Beldesi’nin Bahçekapı Mahallesi’nde devam eden sondaj çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim ORMANOĞLU şöyle konuştu; “Bugün Akçakiraz’ımızın Bahçekapı Mahallesi’nde başlattığımız sondaj çalışmaları kapsamında 85 metre de içme suyuna ulaştık. Seçim dönemi Bahçekapı Mahallemize gittiğimde, hemşehrilerimiz bu sorunu bana söylemişti ve bende bu konu ile yakından ilgileneceğimi belirtip, söz vermiştim. Çok şükür ki bugünde verdiğimiz sözü tutmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Beldemizde uzun yıllardır devam eden tüm sorunları sırasıyla çözeceğimizi güzide basın temsilcilerimizin aracılığıyla belirtiyorum.

762E0Fdc Bd26 45A5 8F38 821Eb3Ebc609

Yapmayı planladığımız ve yapacağımız daha birçok çalışma var. Akçakiraz Beldesi’nde ben göreve başladığım günden itibaren büyük bir birlik ve beraberlik mevcut. Belediye Meclis Üyelerimiz, Personellerimiz ve hemşehrilerimiz ile konuşarak, görüşerek ve görüş alarak Akçakiraz’ı daima daha ileriye taşımak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

BAŞKAN ALAN’IN TAHSİS ETTİĞİ OTOBÜSLER YOLA ÇIKTI BAŞKAN ALAN’IN TAHSİS ETTİĞİ OTOBÜSLER YOLA ÇIKTI

A7072F7E 94F8 4E7D A3A3 6Cabf187F1Fb

Bahçekapı Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz sondaj çalışmalarında bizlere büyük katkılar sunan ve her zaman bizlerin yanında olan hayırlısever iş insanı, değerli dostum HCKAYA İnşaat ve Sondajcılık Firması’nın Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Celal Kaya’ya beldem Akçakiraz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Titizlikle sondaj çalışmamızı sürdüren HCKAYA İnşaat ve Sondajcılık firması çalışanlarına ve personellerimize ise emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Beldemizde geçmişte yaşanan tüm sorunları sırasıyla çözeceğimizi tekrar belirtiyorum.” Diye konuştu.

S A A

Editör: İzzet TUMAY