MİLLETVEKİLİ EROL’DAN TÜRKİYE’NİN GURURLARI İÇİN ANLAMLI ÖNERİ MİLLETVEKİLİ EROL’DAN TÜRKİYE’NİN GURURLARI İÇİN ANLAMLI ÖNERİ

Anadolu Yıldızlar Ligi, Analig Oryantiring Grup müsabakaları sona erdi. 
Anadolu Yıldızlar Ligi faaliyet programı çerçevesinde, Elazığ’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Analig Oryantiring Grup müsabakaları sona erdi. Grup müsabakalarına 9 ilden toplam 140 sporcu katıldı. Küçük erkeklerde birinci Şırnak olurken küçük kızlarda ise Batman oldu. Yıldız erkekler gurubunda da birinci Osmaniye olurken kızlarında ise Adana oldu. 
Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren “Öncelikle 6 farklı kadim şehirlerimizden aziz şehrimize gelen 140 sporcumuzu ve antrenörlerini tebrik ediyorum. Maraş depreminde vefat eden personellerimizin anısına Harput’ta düzenlediğimiz saygı yürüyüşü ile müsabakaları başlattık. Müsabakalar Kültür Park ve Fethi Sekin Mesire Alanında toplam 140 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Haritalarla en kısa sürede doğru hedefe ulaşmak için gayret gösteren sporcular madalyalarına kavuştu. Gösterdikleri gayretten dolayı hepsine teşekkür ediyor bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.