Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından başkanlığa seçilen ELMÜT – DER Başkanı Miraç Ayaz eski başkan Osman Avcıl’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederek devir aldıkları bayrağı en iyi noktaya taşıyacaklarını söyledi.

AV. SEPTİOĞLU YÖNETİM KURULU’NA GİRDİ AV. SEPTİOĞLU YÖNETİM KURULU’NA GİRDİ

ELMÜTDER Başkanı Miraç Ayaz basın açıklaması yaptı. Başkan Ayaz Osman Avcıl’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederek devir aldıkları bayrağı en iyi noktaya taşıyacaklarını söyledi.

Başkan Ayaz önümüzdeki günlerde yeni yönetimin kadrosu ve çalışma guruplarını kamuoyuna tanıtacaklarını belirtti. Başkan Ayaz, “Kıymetli başkanım ve meslektaşlarımızın tavsiyeleri ile oluşturduğumuz yönetimimiz ile ELMÜTDER’in bayrağını bir adım daha ileri taşımak için derneği devralmış bulunmaktayız. İnşallah bu vesileyle şehrimizde meslektaşlarımız, vatandaşlar ve kurumlar arasında köprü vazifesini göreceğiz. Biz ELMÜTDER olarak her üyemiz birer sermayedirleriz. İnşallah bu birliktelik ile doğacak güç ile sadece şehre değil bölgeye açılan bir dernek olmak istiyoruz. Katma değeri yüksek işler ile de şehrimize ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunacağız” ifadelerini kullandı.