Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Elâzığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar DURAN, seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını yoğunlaştırarak şehrin dört bir yanında esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşmaya, resmî kurumları ziyaret etmeye devam ediyor. 

Şehrin dört bir yanında toplumun tüm kesimleriyle buluşarak sorunları ve talepleri dinleyen Başkan Adayı DURAN, yurttaşlardan yoğun bir ilgi görüyor. Başkan Adayı DURAN, ziyaretleri kapsamında yurttaşlarla da bir araya gelip sohbet ederek dertlerini dinledi, sorunlar ve çözümlere ilişkin istişarelerde bulundu. 

41577013 155C 4B16 931F Db9C5A12226B

DURAN’DAN ZAFER PARTİSİ’NE ZİYARET 

CHP Elâzığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar DURAN, Gençlik Kolları Başkanı Sinan AKKOÇ, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte, Zafer Partisi Elazığ İl Başkanlığını ziyaret ederek, İl Başkanı Onur OMRAK ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek, ‘’Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim’’ dedi. 

MİLLETVEKİLİ EROL’DAN BAKAN TEKİN'E SORU ÖNERGESİ MİLLETVEKİLİ EROL’DAN BAKAN TEKİN'E SORU ÖNERGESİ

AFAD İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ANLAMLI ZİYARET 

Zafer Partisi’ni ziyaretinin ardından Başkan Adayı DURAN, Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nü (AFAD) Gençlik Kolları Başkan Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Cafer Giyik ve kurum çalışanlarını ziyaret etti.  

F46Cee99 21F8 4A03 A0Cd 86734F734364

DURAN, ‘’Misafirperverliklerinden ve hoş sohbetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum’’ dedi. 

783Ebd8A 87B1 4512 B0Bc 13B6D8270Be9

DURAN, AFAD ziyaretinin ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü Gençlik Kolları Başkanı Sinan Akkoç, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit ve kurum çalışanlarıyla bir araya geldi.

Editör: İzzet TUMAY