GÜL’DEN ‘SEÇİM’ ANALİZİ! GÜL’DEN ‘SEÇİM’ ANALİZİ!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar DURAN, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ve esnaf ziyaretlerinde bulundu. 

Ziyaretlerde DURAN’a gösterilen yoğun ilgi dikkatlerden kaçmazken, Sürsürü ve Ataşehir Mahalle ziyaretlerini değerlendirerek, ‘’İl Başkanımız Av. Onur Özkan, İl Disiplin Kurulu Başkanımız Sn. Av. Özen Sağlam, Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Sinan Akkoç, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte, Sürsürü ve Ataşehir Mahallelerimizde bulunan işletmeleri ziyaret ederek, hayırlı bol kazançlar diledik ve hemşerilerimizle sohbet ettik.  Destekleriyle bize güç veren hemşerilerime teşekkür ederim’’ ifadelerini kullandı. 
 

DURAN, VEKİL EROL İLE BİLİKTE KAPALI ÇARŞI’YI ZİYARET ETTİ 

Başkan Adayı DURAN, seçim gezi ve ziyaretleri kapsamında Milletvekili Gürsel EROL CHP İl Başkanı Av. Onur Özkan ile birlikte Kapalı Çarşı esnafını ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.  
Desteklerini esirgemeyen yurttaşlara teşekkür eden Başkan Adayı DURAN, şöyle konuştu: ‘’Bizlerden desteklerini esirgemeyen, her daim yanımızda olan hemşerilerime teşekkür ederim. İl Başkanımız Sn. Av. Onur Özkan, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl Genel Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte, İzzetpaşa Mahallesi civarındaki işletmeleri ziyaret ederek, hayırlı bol kazançlar diledik ve hemşerilerimizle sohbet ettik. Bizleri ilgiyle karşılayan, destekleyen hemşerilerime teşekkür ederim.’’

Editör: İzzet TUMAY