CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un Elazığspor’a prim sözü haberinin ardından Elazığspor Kulübü Başkanı Serkan Çayır açıklama yaparak, “Bu vaat tarafımca nazik bir şekilde reddedilmiştir” Dedi.

POLİSLER KİRADA LOJMANLAR YIKILIYOR! POLİSLER KİRADA LOJMANLAR YIKILIYOR!

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, ligin son haftasında Fatsa Belediyespor ile kader maçına çıkacak Elazığspor’lu futbolculara maçı galibiyeti için toplam 50 Bin TL prim sözü vermişti. Bunun ardından açıklama yapan Elazığspor Kulübü Başkanı Serkan Çayır, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un prim sözünü reddettiğini duyurdu.

ÇAYIR: ‘’BU VAAT TARAFIMCA NAZİK BİR ŞEKİLDE RET EDİLMİŞTİR’’

Başkan Çayır yaptığı açıklamada, “Akşam saatlerinde CHP Elazığ Milletvekili Sayın Gürsel Erol’un Fatsa Belediyespor maçı için kulübümüze 50 Bin TL prim vereceği yönünde yayınlanan haberler ile ilgili açıklama yapmak zorunluluğu doğmuştur. Yakın zamanda kulübümüze taahhüt etmiş olduğu forma bedelini telefonla arayarak talep ettiğimizde, kendisi için Elazığspor konusunun kapandığını dile getiren İlimiz milletvekili Sayın Gürsel Erol, danışmanları tarafından Fatsa Belediyespor maçı için 50 Bin TL galibiyet primi verileceğini tarafıma vaat etmiş, bu vaat tarafımca nazik bir şekilde ret edilmiştir.  Her basın açıklamam da söylediğim gibi “Savaşırken yanımızda olmayanları zaferimize asla ortak etmeyeceğiz!” söylemi mi bir kez daha hatırlatıyor, Sayın Gürsel Erol ile birlikte Elazığspor üzerinden siyaset yapmaya çalışanların Elazığspor’umuzun ismini kullanmasına asla müsaade etmeyeceğimizi belirtiyorum.” Dedi.

Ekran Alıntısı-3