CHP Elazığ İl Teşkilatı, Başkan Av. Onur Özkan öncülüğünde Kurban Bayramı nedeniyle birçok ilçede temaslarda bulundu.

Seçim döneminin ardından bir an olsun dur durak bilmeden her zaman sahada olan CHP Elazığ İl Başkanı Av. Onur Özkan, Kurban Bayramı’nı da boş geçmedi. Bayram nedeniyle birçok ilçeye ziyarette bulunan CHP İl Başkanı Av. Onur Özkan ve CHP’ye ilgi ise yoğun oldu.

BAŞKAN ÖZKAN: HEMŞEHRİLERİMİZLE OMUZ OMUZA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

GÜRSEL EROL'DAN  CHP GENEL BASKANI ÖZGÜR ÖZEL'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ GÜRSEL EROL'DAN  CHP GENEL BASKANI ÖZGÜR ÖZEL'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ziyaret ve temaslarının ardından açıklamalarda bulunan Başkan Av. Onur Özkan: “Bizler siyasetin sahada yapıldığını, hemşehrilerimizle dirsek temasında olmanın önemini çok iyi biliyoruz. Elazığ’a rekorlar getiren siyasetin temelinde bu var. Bu vesileyle sadece seçim döneminde değil, seçimin bittiği gün yeniden sahada olmaya devam ettik. Kurban Bayramı nedeniyle de ilçelerimize ziyarette bulunarak hemşehrilerimizle bir araya geldik. Bu ziyaretler Elazığ’da adım adım büyüyen bir ışığın da adeta habercisi niteliğinde. Gittiğimiz her yerde çok şükür büyük bir coşkuyla karşılaşıyoruz. Halkımızın partimize olan teveccühü her geçen gün artıyor. Bizler de bu ilgiye layık olmak amacıyla kentimizde il, ilçe, belde ve köy demeden adım atılmadık yer bırakmayacağız. Her zaman sahada olmaya, hemşehrilerimizle omuz omuza olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Editör: İzzet TUMAY