BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, GAZİ CADDESİ CEPHE YENİLEME VE YAYALAŞTIRMA PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEK
Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Çevre ve Şehircilikte Elazığ Vizyonu başlığı altında Elazığ’ın kalbinin attığı Gazi Caddesi’nin çehresini değiştirmek için harekete geçiyor. Gazi Caddesi Cephe Yenileme ve Yayalaştırma projesini hayata geçirecek Başkan Şerifoğulları ayrıca gerçekleştireceği çalışma ile Elazığ’ın marka değeri, lezzetin adresi Köfteciler Sokağı’nı da yepyeni bir görünüme kavuşturacak. 

DAĞ KEÇİLERİ HAMURKESEN KÖYÜNDE GÖRÜNTÜLENDİ DAĞ KEÇİLERİ HAMURKESEN KÖYÜNDE GÖRÜNTÜLENDİ


Görev süresinin ilk 5 yılında 116 projeyi yatırıma dönüştürerek Elazığ’a değer kazandıran Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, marka projeleri hayata geçirerek hizmet ve eser seferberliğini yeni dönemde de sürdürecek.
KÖFTECİLER SOKAK RENKLENECEK 
Bu kapsamda Elazığ’ın marka değeri, lezzetin adresi Köfteciler Sokağı’nda, cephe yenileme ve sokak sağlıklaştırma çalışmaları gerçekleştirilecek. Çalışmaların ardından Köfteciler Sokağı, uçurtmalar ve şemsiyelerle renklendirerek yepyeni bir kimliğe büründürülmüş olacak.  
ELAZIĞ’IN SEMBOLÜ GAZİ CADDESİ’NE YEPYENİ BİR VİZYON KAZANDIRILACAK
Başkan Şerifoğulları, Yeni Yüzyılda Elazığ Vizyonu’yla modern bir şehir kimliği inşa etme hedefi doğrultusunda Elazığ’ın sembolü Gazi Caddesi’nde de vizyon bir projeyi yatırıma dönüştürmeye hazırlanıyor. Gazi Caddesi Cephe Yenileme ve Yayalaştırma projesi ile şehrin kalbi olan Gazi Caddesi'ne yepyeni bir vizyon kazandıracak Şerifoğulları, cephe yenileme ve sokak sağlıklaştırma yatırımlarıyla Gazi Caddesi'ni bir açık hava alışveriş merkezi hüviyetine kavuşturacak. Nailbey Mahallesi kentsel dönüşüm çalışmalarının tamamlanmasının ardından yayaların rahat dolaşımını sağlamak, caddedeki ekonomik canlılığı arttırmak hedefiyle Gazi Caddesi yayalaştırma projesi de hayata geçirilecek.

Editör: İzzet TUMAY