31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri çalışmalarına devam eden Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, yoğun programlarına ara vermeden devam ediyor.
 

MİTİNG ALANINI DOLDURAN PALULULAR, AK PARTİ’YE DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın katılımıyla Palu’da düzenlenen AK Parti Palu İlçe Mitingi'ne katıldı. Programa Elazığlı Bakan Yardımcıları Mehmet Aktaş ve Mehmet Sağlam, Elazığ Valisi Doç. Dr. Ömer Toraman, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş ve Ejder Açıkkapı, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Palu Belediye Başkan Adayı Vahdettin Demirtaş, il ve ilçe teşkilatı ve vatandaşlar katıldı.  İçişleri Bakanı Yerlikaya Palululara seslenerek 22 yılda Palu’ya toplam 11 milyar 724 milyon lira yatırım yaptıklarını dile getirdi. Miting alanını dolduran yoğun kalabalık, Bakan Yerlikaya’nın sözlerini sık sık alkışlarla kesti ve 31 Mart Yerel Seçimleri için AK Parti’ye destek olmaya devam edeceklerini dile getirdi. Mitingin ardından Başkan Şerifoğulları; “Elazığ hazır, Palu hazır, güçlü adımlarla 31 Mart'a ilerliyoruz. İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya ve beraberindeki heyet ile birlikte, Palu'daki hemşehrilerimizle buluştuk. İnşallah 1 Nisan sabahı Türkiye Yüzyılı'nda Elazığ’ımız ve Palu’muzu gerçek belediyecilik zaferi ile taçlandıracağız.” dedi.

MİLLETVEKİLİ EROL, GENÇLİĞİN SESİ OLDU MİLLETVEKİLİ EROL, GENÇLİĞİN SESİ OLDU

9Dd5C6C7 B844 4B93 Bfc6 865F2D430C10
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ELAZIĞSPOR’UN GALİBİYET COŞKUSUNA ORTAK OLDU
Şahin Şerifoğulları, Elazığspor’un “O Sene Bu Sene” sloganıyla sürdürdüğü lig mücadelesinde büyük bir öneme sahip olan Karşıyaka maçının tüm biletlerini satın almış ve stadyumda taraftar desteğinin temsilcimizin yanında olmasını sağlamıştı. Başkan Şerifoğulları’nın tribünden izlediği karşılaşmada temsilcimiz taraftarının da desteği ile mücadeleyi 3-2 kazandı. Maçın ardından Başkan Şerifoğulları, futbolcularla ve taraftarlarla birlikte galibiyet kutlamasına ortak oldu. Şerifoğulları, zorlu mücadelede galip gelen futbolcular ve teknik heyeti kutlarken, 90 dakika boyunca desteklerini esirgemeyen taraftarlara teşekkür etti. 
RÜSTEMPAŞA MAHALLE SAKİNLERİ; “HER ZAMAN BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”
Başkan Şahin Şerifoğulları, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ve teşkilat üyeleri ile birlikte, Rüstempaşa Mahallesi’nde ikamet eden Gültekin Çelik’in ev sahipliğinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar, her zaman desteklerinin Başkan Şerifoğulları ile olduğunu belirtirken, Kadın Kolları Başkanı Tüver; “Şahin Başkanımızın bu dönem ustalık dönemi olacak. Bu ustalık dönemi için kapı kapı geziyor ve vatandaşlarımızdan Başkanımıza destek için söz alıyoruz. Rüstempaşa Mahallesi de Başkanımızın her zaman arkasında Allah’ın izniyle.” dedi.
5 yıllık görev süresinde hayata geçirdiği yatırımları anlatan Başkan Şerifoğulları da yeni dönemde Elazığ’a kazandıracakları projeleri anlattı.
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, SÜRSÜRÜ MAHALLESİ’NDE
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İçişleri Bakan Yardımcısı Elazığlı Mehmet Aktaş ve AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr.  Erol Keleş ile birlikte, teravih namazının ardından Sürsürü Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarla bir araya geldi. Şerifoğulları, Aktaş ve Keleş, vatandaşların Ramazan-ı Şerif’ini kutladı ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı’nın kurduğu stantta mahalle sakinlerine ikramda bulundu.

Editör: Haber Merkezi