Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’daki ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. 

ELAZIĞ’DA SANDIKLARIN TAMAMI AÇILDI ELAZIĞ’DA SANDIKLARIN TAMAMI AÇILDI

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında programlarına ara vermeden devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, AK Parti 27. Dönem Elazığ Milletvekili Sermin Balık, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte temaslarına devam etti. 
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, YUNUS EMRE BULVARI’NDAKİ ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Başkan Şerifoğulları, Milletvekili Keleş, 27. Dönem Milletvekili Balık ve beraberindeki heyetle birlikte ilk olarak, Yunus Emre Bulvarı'nda faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Şerifoğulları, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi, 5 yıllık süreçte hayata geçirdiği projelerle yeni dönemde gerçekleştireceği çalışmaları anlatarak destek istedi. Şerifoğulları; “Bizleri, güler yüzleriyle karşılayan Yunus Emre Bulvarı'mızdaki esnaf ve vatandaşlarımıza misafir olduk ve kolaylıklar diledik. Samimi sohbetleri ve destekleri için esnaflarımıza teşekkürlerimi sunuyor, hayırlı işler ve bol, bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.
ODA BAŞKANI ŞİMŞEK; “BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI GÜZEL HİZMETLERDE BULUNDU”
Başkan Şahin Şerifoğulları, Milletvekili Prof. Dr. Keleş ve heyet daha sonra, Elazığ Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Cemal Şimşek ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Oda Başkanı Şimşek; “Başkan Şerifoğulları’na yaklaşan seçimler için başarılar diliyoruz. Nasip olursa kendilerinin ikinci dönemi olacak. İlk dönemde kendileri çok güzel hizmetlerde bulundu ve bu hizmetleri vatandaşlar da takdir ediyor.” dedi.
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “YENİ DÖNEMDE 'YENİ YÜZYILDA ELAZIĞ VİZYONU’MUZU ORTAYA KOYACAĞIZ
Deprem ve pandemi felaketlerine rağmen hiçbir bahanenin ardına sığınmadan Elazığ’a önemli yatırımlar kazandırdıklarını ifade eden Şahin Şerifoğulları; “2019 yılında göreve başladığımız ilk günden itibaren Elazığ’ımız ve hemşehrilerimiz için hizmet aşkı ile çalışmalarımız oldu. Deprem ve pandemi felaketlerine rağmen hiçbir bahanenin ardına sığınmadan, onlarca projemizi yatırıma dönüştürdük. Yeni dönemde de kıymetli hemşehrilerimizin teveccühleri ile “Yeni Yüzyılda Elazığ Vizyonu” sloganı ile birbirinden kıymetli projelerimizi Elazığ’a kazandırıp, aziz şehrimizi bölgede lider il konumuna getirmek için çalışacağız.” ifadesinde bulundu.
MİLLETVEKİLİ KELEŞ; “YENİ DÖNEMDE DE BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA DESTEK OLACAĞIZ”
AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş; “Başkanımız, 2019 yılında vadettiği projelerin neredeyse tamamını yerine getirdi. Bu yapılan hizmetler, Elazığ için güven duygusu oluşturmuştur. Çünkü yapılacakların teminatıdır. Emek ve hizmet AK Parti’nin işidir. AK Parti, birçok alanda Türkiye’de büyük yatırımlar yaptı. Elazığ’da da Başkanımızın yeni dönemde hayata geçireceği projeler için kendisine destek olacağız.” diye konuştu. 
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, AŞAĞIDEMİRTAŞ MAHALLESİ’NDE
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, vatandaşlarla buluşmaya devam etti. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver’in de eşlik ettiği Şerifoğulları, Aşağıdemirtaş Mahallesi’nde Yaşar Aydın’ın ev sahipliğinde Elazığlılarla bir araya geldi. 
KADIN KOLLARI BAŞKANI TÜVER; “YENİ DÖNEMDE DE HİZMETE DEVAM”
Başkan Şerifoğulları’nın vadettiği projelerinin %90’lık kısmını yerine getirmesinden gurur duyduklarını ifade eden Kadın Kolları Başkanı Tüver; “Biz kapı kapı, hane hane dolaşmaya ve ilk döneminde söz verdiği projelerin neredeyse tamamını yerine getiren Başkanımız için destek istemeye devam ediyoruz. Yeni dönemde, hemşehrilerimizin desteğiyle Başkanımızın yeniden şehrin Şehrül Emin makamında hizmetine devam edeceğinden şüphemiz yok Allah’ın izniyle.” dedi.
Başkan Şerifoğulları da Yaşar Aydın başta olmak üzere vatandaşlara teşekkür etti.

Editör: İzzet TUMAY