İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak ÖZGÜL, seçim çalışmaları kapsamında Kapalı Çarşı esnaflarını ve vatandaşları ziyaret etti. 

Seçim çalışmalarını İyi Parti teşkilatıyla birlikte yürüten İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, Kapalı Çarşı esnaflarının sorunlarını ve taleplerini dinledi.  Kapalı Çarşıda alış veriş yapan vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Özgül, vatandaşlara kendisi ve projeleri hakkında bilgiler verdi. 

GÜRSEL EROL: “GİRİŞİMLERİMİZ SONUÇ VERDİ” GÜRSEL EROL: “GİRİŞİMLERİMİZ SONUÇ VERDİ”

“KAPALI ÇARŞIMIZ İÇİN ÖNEMLİ PROJELERİMİZ OLACAK” 

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, “Bugün teşkilat üyelerimizle birlikte ilimizin dışa açılan yerlerinden biri olan Kapalı Çarşımızı ziyaret ederek esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Kendimiz ve projelerimiz hakkında bilgiler verdik. Esnaflarımız, işlerinin iyi olmadığından, vatandaşlarımız da ürünlerin pahalılığından dert yandı. Bizler, Allah nasip eder Elazığ Belediyesini kazanırsak tarihi dokusunu bozmadan Kapalı Çarşımızı Ülkemizin en önemli çarşılarından biri yapacağız. İlimize gelen misafirlerimizin uğrak noktalarından biri olan Kapalı Çarşımızın sorunları olduğunu biliyoruz. Esnaflarımızdan da sorunları dinledik ve notlarımızı aldık. Genel Başkanımız, Meral Akşener’in öncülüğünde 31 Mart’tan sonra Türkiye için en iyisi olacak, Elazığ için en iyisi olacak. Genel Başkanımız, Elazığ’ı çok sevdiğini her platformda dile getiriyor. İnşallah 31 Mart günü oylar sayıldıktan sonra alacağımız başarı ile Genel Başkanımıza müjdeyi vereceğiz. Biz seçim gününe kadar gece gündüz demeden esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Kendimizi anlatacağız projelerimizi anlatacağız” ifadelerine yer verdi.  

Editör: İzzet TUMAY