DEVA Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Recep CEYLAN seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini yoğun bir tempo ile sürdürüyor.

Vali Fahribey Caddesi ve Şehit İlhanlar Caddesi  esnafları ile bir araya gelen Ceylan esnafların sorun ve taleplerini dinledi. Çözümü için projelerini anlattı. Büyük bir ilgi ile karşılanan Ceylan Elazığ'da DEVA Partisi'ne olan teveccühün arttığını dile getirerek esnafların ve vatandaşların çözümü için DEVA Belediyeciliği anlayışının istendiğini belirtti.

CHP HEYETİ GREV YAPAN İŞÇİLERLE BUGÜN BİR ARAYA GELECEK CHP HEYETİ GREV YAPAN İŞÇİLERLE BUGÜN BİR ARAYA GELECEK

CEYLAN: DEĞİŞİMİN ADI DEVA PARTİSİ OLACAK

Ziyaretlerinde vatandaşların 'değişim isteği' olduğunu belirten Ceylan:'' Değişimin adı DEVA Partisi olacak'  diyerek şunları söyledi.

Adaylık açıklamamızın akabinde durup dinlenmeden çalışmalarımıza başladık. O günden bu güne Elazığ'ı dolaştık. Dolaşmaya da devam ediyoruz. Ancak bunun öncesinde de bizler DEVA olmak için halkımızı dinliyor, sorunları gözlemliyor ve çözümleri için projeler hazırlıyorduk. Geldiğimiz süreçte gördük ki halkımız gerekten büyük sıkıntı içerisinde. Toplumda genel olarak bir umutsuzluk hakim. Adalete, dürüst yöneticilerin olacağına, şeffaflığa ve liyakate inançları kalmamış. Bu yönetimin büyük bir zaafıdır. Halkın güvenini kaybetmişler. Yeniden yola çıkacakları dürüst, güvenilir, Şeffaf ve liyakate dayalı görevlendirmelerle bir belediyecilik anlayışı isteğindeler. Ve bizleri dinledikçe, bizleri tanıdıkça istedikleri yerel yönetim anlayışının DEVA Partisi ile geleceğini görüyorlar. Bu nedenledir ki vatandaşlarımız tarafından büyük bir teveccüh ile karşılanıyoruz.'' 

Esnafların iş yapamaz hale geldiklerini, vatandaşların temel ihtiyaçlarını bile karşılamaktan yoksun olduklarını belirten Ceylan sözlerine şöyle devam etti. Bizler seçimden seçime, ucuz et satış noktaları açarak vatandaşlara et kuyruğu vaat etmiyoruz. Bizzat belediye olarak besicilerimize teşvik desteği vererek hayvancılığın gelişmesini sağlayacağız. Üretmediğimiz sürece muhtaç kalmış bir toplum olarak kalırız.

Biz muhtaç kişilere yardım vaaT etmiyoruz. Biz muhtaç olmayan bir toplum vaat ediyoruz.'' dedi.

Editör: İzzet TUMAY