Elazığ Belediye Meclisi, Ekim ayı oturumlarına başladı. Meclis Başkanlığını Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın yaptığı oturumların birinci birleşiminde gündem maddeleri görüşüldü.

Mali disiplin ve şeffaflık ilkesiyle hizmet etmeye çalıştıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin kullanımına açılan projelerle ilgili bilgi verdi.

kkkkkk

SİVRİCE 02.04’DE YİNE SALLANDI! SİVRİCE 02.04’DE YİNE SALLANDI!

Başkan Şerifoğulları, Ahmet Aytar Meydanı’nda yaptıkları meydan düzenlemesinin Cumhuriyet Meydanı olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda hizmete gireceğini söyledi. Başkan Şerifoğulları, “Çalışmasını başlatmış olduğumuz kent meydanımızın 2 katlı otopark ve üstü meydan düzenlemesi çalışması yoğun bir şekilde devam ediyor. 29 Ekim’de de inşallah güzel görkemli bir şekilde açılını planlıyoruz. Buranın ilk ismi de Cumhuriyet Meydanı buranın yine cumhuriyet meydanı olarak kalmasıyla alakalı bir görüşümüz söz konusu ve sizlerde ete kemiğe büründürmek istiyorsunuz. Biz gündeme alınması noktasında oylarınıza sunuyoruz. Oy birliğiyle kabul edilmiştir” dedi.