BAKAN KURUM, “YILSONUNA KADAR TOPLAMDA EN AZ 200 BİN KONUTU TESLİM EDECEĞİZ” BAKAN KURUM, “YILSONUNA KADAR TOPLAMDA EN AZ 200 BİN KONUTU TESLİM EDECEĞİZ”

Elazığ İl Özel İdaresi dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşlara uyarıda bulundu. İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamada, kendisini Elazığ İl Özel İdaresi çalışanı olarak tanıtan ve maddi kazanç sağlamaya çalışan şahıslara itibar edilmemesi uyarısında bulunuldu.

İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklama şöyle: ‘’Kendisini Elazığ İl Özel İdaresi çalışanı olarak tanıtıp, iş imkanı sağlama vaadiyle, maddi kazanç sağlayan kişi ya da kişilerle ilgili gelen ihbarlar üzerine adli boyutta suç duyurusunda bulunulmuş olup, açıklama yapılması zarureti doğmuştur. Elazığ İl Özel İdaresi olarak, şu anda herhangi bir personel alımımız söz konusu olmadığı gibi, böyle bir süreç başlaması durumunda, gerekli duyurular yapılmaktadır. Bu tarz yanıltıcı durumlarla, maddi kazanç sağlayarak insanları mağdur eden, suçlulara karşı vatandaşlarımızı daha dikkatli davranmaları konusunda uyarıyor ve bu tip durumlarla karşılaşılması halinde, adli mercilere ihbarda bulunmalarını önemle rica ediyoruz’’ 

Editör: İzzet TUMAY