Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında Elazığ Teknova Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. 

ELAZIĞ’DA 22 YIL KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI BULUNAN ŞAHIS YAKALANDI ELAZIĞ’DA 22 YIL KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI BULUNAN ŞAHIS YAKALANDI

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan ve yönetim kurul üyeleri katıldı. Sanayinin uygun görülen alanlarda yapılanmasını sağlamak, çarpık sanayileşme ve çevre sorunlarını önlemek, kentleşmeyi yönlendirmek, kaynakları rasyonel kullanmak, bilgi ve bilişim teknolojilerinden yararlanmak, sanayi türlerinin belirli bir plan dahilinde yerleştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla kurulan Elazığ Teknova Organize Sanayi Bölgesi’nin yönetim kurulu üyeleri toplantıda yatırımcıların sorunlarını çözüme konusunda istişarelerde bulundu. Bünyesinde barındırdığı sanayi kuruluşlarının talep ettiği her türlü altyapı ve destek hizmetlerini kaliteli, kesintisiz ve çevreye duyarlı olarak üretimlerinin aksamamasını temin etmek, teknik ve teknolojiyle gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini sürekli geliştirmek/iyileştirmek ve verilen hizmetleri en uygun fiyata temin ederek katılımcılarının rekabet gücüne katkı sağlamayı hedefleyen Elazığ Teknova Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri, yatırımcıların taleplerini değerlendirdi.