Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet YILMAZ, Elazığ’da bir dizi ziyaret gerçekleştirmek için akşam saatlerinde kente geldi. 

MİLLETVEKİLİ EROL: “BU DURUM ELAZIĞ’A YAPILAN BİR HAKSIZLIKTIR” MİLLETVEKİLİ EROL: “BU DURUM ELAZIĞ’A YAPILAN BİR HAKSIZLIKTIR”

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet YILMAZ, Elazığ’da Vali Ömer Toraman, protokol üyeleri ve partililer tarafından karşılandı. İlk olarak Elazığ Valiliği’ni ziyaret eden Yılmaz daha sonra kentte düzenlenen iftar programına katıldı. 

431432948 18274864468201341 1574261158752161008 N

Yılmaz, programda yaptığı kunuşmada, ‘’Sürekli sahadayız ve milletimizle birlikte Türkiye Yüzyılı için gece gündüz çalışıyoruz. Her zaman milletimizle iç içe olduğumuz gibi Ramazan vesilesiyle de milletimizle gönül bağlarımızı daha da güçlendiriyoruz. Daha önce hayal dahi edilemeyen projeleri ve hizmetleri ülkemize, bölgemize ve ilimize kazandırdık. Tüm illerimize yüzümüz ak gidiyoruz. O kadar çok anlatacak şeyimiz var ki nereye giderseniz gidin orada AK Parti’nin eserini Recep Tayyip Erdoğan’ın mührünü görürsünüz bundan dolayı da büyük mutluluk yaşıyoruz. Elazığ AK Partimize Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakına en güçlü desteği veren illerden biridir. Elazığ halkına en kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. Asrın Felaketi dediğimiz Şubat depremini yaşadık 11 vilayetimiz 14 milyon insanımız etkilendi. Buna rağmen ekonomimiz yüzde 4, 5 büyüdü. İhracatımız artıyor. Bütçe açığı depreme rağmen 5.2 ile kapattık. Birliğimize ve beraberliğimize sahip çıkalım hangi ilden gelmiş olursak gelelim Elazığ’da yaşayan bütün vatandaşlarımızdan Bingöllüler başta olmak üzere desteğini istiyoruz. Şahin bey birlik ve beraberliğin siyasetini yapıyor. Sizlerden de Palu ve Bingöllülerden özellikle destek vermelerini istiyoruz” dedi. 

Editör: İzzet TUMAY