İstanbul Şişli'de başına aldığı darbe sonucu evinde hayatını kaybeden Elazığlı 49 yaşındaki mühendis Fatih AKSIN'ın caddede yürürken fenalaşarak yere düşmesi sonucu yaralandığı ortaya çıktı. 

HABERTÜRK’ÜN ULAŞTIĞI GÜVENLİK KAMERA KAYITLARI İNCELENDİ 

Ekran Görüntüsü 2024 01 19 155851

İstanbul Şişli'de geçtiğimiz Salı günü saat 22.00'de meydana gelen olayda, mühendis Fatih Aksın, dışarıda kafasına darbe aldıktan sonra evine geldi. Arkadaşlarına mesaj atarak yardım istedi. Arkadaşları yanına geldikten bir süre sonra yere düşerek hayatını kaybetti. Yapılan incelemelerin ardından Aksın'in cansız bedeni kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Mühendis Fatih Aksın'in ölüm nedenini aydınlatmak için çalışmalara başlayan polis, yaşadığı bina ve çevresindeki güvenlik kamera kayıtlarını inceledi. 

Fatih Aksın'ın binaya giriş yaptığı yönde Habertürk’ün ulaştığı kamera kayıtlarını inceleyen ve çevrede araştırmalarına devam eden polis ekipleri, Fatih Aksın'ın önünde düştüğü giyim mağazasının güvenlik kamerasını inceledi. İzlenen görüntülerde, mağaza önünden geçerken birden duran Aksın'in, kimsenin müdahalesi olmadan fenalaşarak sırt üstü yere düştüğü, kafasını mağazanın giriş basamağının köşesine çarptığı anlaşıldı. 

İstanbul Şişli'de başına aldığı darbe sonucu evinde hayatını kaybeden Elazığlı 49 yaşındaki mühendis Fatih AKSIN'ın caddede yürürken fenalaşarak yere düşmesi sonucu yaralandığı ortaya çıktı. HaberTürk'ün ulaştığı güvenlik kamera görüntülerinde mühendis Fatih Aksın’ın kimsenin müdahalesi olmadan sırt üstü hakimiyetini kaybederek düştüğü ve mağaza giriş basamağının köşesine başının arka kısmını çarparak yaralandığı ve sonrasında çevredekilerin yardım talebini reddederek ikametine döndüğü tespit edildi.

O görüntülerin ortaya çıkması sonucu şüpheli ölüm olayının ardındaki gizem kalktı.

TURAN Medya olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına Sabr-ı Cemil dileriz.

ELAZIĞ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HASTANESİ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK ELAZIĞ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HASTANESİ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK

Editör: Haber Merkezi