Bordo-Beyazlı Temsilcimiz ES Elazığspor'da, 1 yıldır kapalı olan transfer tahtası yapılan girişimler sonucu açıldı...

TFF 3. Lig 1. Grup'ta mücadelesini sürdüren ve 1 yıldır kapalı olan transfer tahtasını açabilmek için yoğun çaba harcayan Entegre Solar Elazığspor transfer yasağını kaldırdı.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın girişimleri ve Elazığsporlu yöneticilerin destekleriyle oluşturulan kaynakla transfer yasağı çözüme kavuştu...

MANİSA FK’DAN AYRILDI ELAZIĞ’A MI GELİYOR? MANİSA FK’DAN AYRILDI ELAZIĞ’A MI GELİYOR?

Elazığspor yönetimi İstanbul'daki görüşmeleriyle problemi tamamen çözüme kavuşturarak, transfer yasağını kaldırdı. Gazeteniz TURAN'ın geçtiğimiz gün 3 isimle anlaşma sağlandığını duyurmasının ardından kaldırılan transfer yasağında, şu ana kadar Kırşehir FK’dan Fatih Kıran, Zonguldak Kömürspor’dan Oğuzhan Yazıcı ve Hacettepe 1945’ten Hakan Bozkurt’la anlaşma sağlandı. Transfer görüşmelerine devam eden Bordo-Beyazlı ekibimiz, kadroda düşündüğü futbolcularla artık resmi sözleşme imzalayabilecek. TURAN’a yaptığı özel açıklamada ihtiyaç duydukları mevkîlere takviye yapacaklarını bildiren Teknik Dlrektör Cüneyt BİÇER, en fazla forvet oyuncusuna ihtiyaçlarını ve dolayısıyla transfer çalışmaları olduğunu ifâde etmişti.