İzzet TUMAY - Yoğun programlarına rağmen Elazığ’da yaptığı ziyaret ve toplantılar hakkında Gazeteniz TURAN’a değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Erol ELEŞ, ‘’Bizim davamız, ‘senlik benlik davası değil, memlekete hizmet davasıdır’ ilkesini benimseyen liderimizin rehberliğinde Elazığ’ımız ve halkımız için tüm gücümüzle çalışıyoruz.’’ Dedi. 

BAŞKAN ŞERBET’TEN ‘GES’ AÇIKLAMASI!  BAŞKAN ŞERBET’TEN ‘GES’ AÇIKLAMASI! 

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol KELEŞ, seçildiği günden bu yana Elazığ’ın sorunlarına çözüm bulma adına yaptığı üst düzey girişimler, vatandaşlarla iç iç oluşu ve sıcak diyaloğu ile kamuoyunda takdir toplama devam ediyor.  

‘’ESNAF KARDEŞLERİMİZ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’  

Hafta sonu yoğun bir programı olan Milletvekili Erol KELEŞ, Baskil ilçesinde bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu. Vatandaşların sorunlarını çözmek adına canla başla çalışmalarını sürdüreceğini belirten Milletvekili Erol KELEŞ; ‘’Cumartesi günü Elazığ’ımızın güzide ilçelerinden Baskil’de esnaflarımızla ve hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinleyerek samimi sohbetlerde buluştuk. Her zaman olduğu gibi esnaf kardeşlerimizi desteklemeye devam edeceğiz ve vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak için canla başla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İl Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte, caddemizin kıymetli esnaflarını ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek bir araya geldik. Ziyaretlerimiz sırasında, hemşehrilerimizin dile getirdiği görüşler ve öneriler, ilimizi daha da ileriye taşıma yolunda bizlere rehberlik ediyor.’’ Dedi. 

HANE ZİYARETLERİ ARALIKSIZ SÜRÜYOR!   

Milletvekili seçildiği günden bu yana halktan kopukluk yerine sürekli halk ile iç içe olan KELEŞ, Elazığ’da bulunduğu süre zarfında hane ziyaretlerini de eksik etmiyor.   

Ataşehir mahallesinde hane ziyareti kapsamında TEKİN ailesinin evine misafir olan Milletvekili Erol KELEŞ, ‘’Kadın Kolları Başkanımız ile birlikte, evinin ve gönlünün kapılarını bizlere açan Eflatun TEKİN amcamızı ve ailesini ziyaret ederek, sohbet etme fırsatı bulduk. Tekin ailesinin, misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri bizlere bu toprakların sıcaklığını yeniden hissettirdi. Eflatun amcamıza ve ailesine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.’’ Diye konuştu.  

“GENÇLER MİLLETİMİZİN ÜMİDİDİR” 

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı ile birlikte, TÜGVA Elazığ İl Temsilcisi Muhammed Sacid ATAŞ yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Milletvekili Erol KELEŞ, geleceğimizin teminatı gençler için yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında bilgiler alarak istişarelerde bulundu.  

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol KELEŞ son olarak İsrail’in Gazze’de işlediği insanlık suçuna ve soykırıma değinerek sözlerini şöyle tamamladı: ‘’Bir kez daha, işgalci İsrail güçleri, insanlık dışı ve kabul edilemez hareketlerini sergileyerek, dünyaya kendi vahşetlerini gösterdi. Geçtiğimiz Cuma günü, Müslümanların huzur içinde Cuma namazını kılmalarını engelleyerek, gaz bombalarıyla müdahale ettiler. Bu sadece bir inanca yönelik saldırı değil, aynı zamanda insan haklarına ve temel özgürlüklere yönelik açık bir ihlaldir. Bu sınırsızlığı onlara tanıyanlar, bu zulmün bir gün kendilerine de ulaşacağının farkında olmalıdırlar.’’