20 Ağustos Cumartesi yapılan çalışmanın ardından 4 gün dinlenme verildi…

01-FOTO-1- ELAZIĞSPOR HAZIRLIK

Bordo- Beyazlı Temsilcimiz Entegre Solar Elazığspor 20 Ağustos Cumartesi günü kendi tesislerinde yapılan antrenmanın ardından 4 günlük izne ayrıldı.
Gerçekleştirilen antrenmana sakatlıkları bulunan Hasan EKİCİ ile Ahmet ORMANOĞLU dışında tüm futbolcuların katıldığı bildirildi…
DAYANIKLILIK ÇALIŞTILAR!
2022-2023 Sezonu hazırlıklarına kendi tesislerinde devam eden ve TFF 3. Lig 1. Grubun İlk Haftası’nda Gümüşhane Temsilcisi 1954 Kelkit Belediyespor'u konuk edecek olan ES Elazığspor’da Saat 8:30'da Elazığspor Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve yaklaşık 80 dakika süren günün tek idmanında Bordo-Beyazlılar dayanıklılık çalışmasına tabi tutuldular. Yapılan tek antrenmanın ardından teknik heyet ile futbolcular 4 günlük izine ayrıldılar.
Cumartesi yapılan son çalışmanın ardından ES Elazığspor Teknik Sorumlusu Ramazan ÇELİK değerlendirmelerde bulundu…

DUMANDAĞ RAKİPLERİNE FARK ATTI! DUMANDAĞ RAKİPLERİNE FARK ATTI!

02-FOTO-2- RAMAZAN ÇELİK

ÇELİK: “İLK YARI HEDEFİMİZ İLK 7 TAKIM ARASINDA YER ALMAK!..’’
Teknik Sorumlu Ramazan ÇELİK; ‘’Bugüne kadar ilki ilimizde, ikincisi Erzurum’da olmak üzere iki hazırlık kampı geçirdik. Erzurum dönüşü çalışmalarımızı kendi tesislerimizde devam ettirdik. Cumartesi günü sabah idmanının ardından futbolcularımıza 4 gün izin verdik. 25 Ağustos’ta tekrar çalışmalarımıza başlayacağız.” Dedi
Yeni sezonda ilk yarı için hedeflerinin ilk yedi takım arasında yer almak olduğunu belirten Elazığspor Teknik Direktörü Ramazan ÇELİK; ‘’Çalışmalarımızda fizik kalitemizi yukarı çektik. Bu takım geçen yıl büyük bir mücadele vererek ligde kalmayı başarmış. Bu yıl mantalite olarak farklı bir hedef belirledik ve bunu başarmak adına mücadele vereceğiz. Bu hedefimiz ligin ilk yarısını ilk yedi takım arasında tamamlamak olacak.”
“TAKIMIMIZ TAM BİR KOLEJ TAKIMI OLDU!..”
“Takımımızda özellikle genç oyuncularımız büyük bir yükseliş içindeler. Hepsi de çok çalışıyor. Bu bizleri mutlu ediyor. Takımımızın yeni sezon hazırlıkları kapsamında tam bir kolej takımı oldu. Tüm oyuncularımız bu takımın başarılı olması adına büyük bir çaba içindeler. Hedefimiz belli ve bu hedefe ulaşmak adına gayret göstereceğiz. Tatil dönüşü artık lige adapte olacağız ve ligdeki ilk maçımızın hazırlıklarını yapacağız.’’ Dedi.
Hazırlık kampında 2 sakatlarının olduğunu açıklayan ÇELİK, Hasan EKİCİ’nin ligin ilk maçına yetişeceğini, ancak Ahmet ORMANOĞLU’nun ligin 3. Haftası’nda formasına kavuşacağını söyledi.