Elazığspor Kulübü Karşıyaka maçının konaklama giderlerini karşılayan ELİKAD Başkanı, İş İnsanı Prof. Dr. Yasemin Açık’a teşekkür etti.

es-elazigspordan-prof-dr-yasemin-acika-tesekkur_eaabb

ATATÜRK STADYUMU RAPORU ÇIKTI! ATATÜRK STADYUMU RAPORU ÇIKTI!

Geçmiş dönemlerde Elazığspor Kulübünde Asbaşkanlık ve ikinci başkanlık görevlerinde bulunmuş olan, görev almadığı dönemlerde de bordo beyazlı kulübün yaşamış olduğu sıkıntılar da her daim ekonomik olarak destek veren iş insanı ve ELİKAD Başkanı Prof. Dr. Açık, son olarak Elazığspor’un ilk yarının son karşılaşmasında İzmir’de Karşıya ile oynadığı maçın konaklama giderlerini karşıladı.

ELAZIĞSPOR’DAN TEŞEKKÜR...

Elazığspor Kulübü de yayınlamış olduğu mesajda katkı ve desteklerinden dolayı iş insanı Prof. Dr.Yasemin Açık’a teşekkür etti.

Bordo- beyazlı kulüpten yapılan açıklamada; “18 Aralık Pazar günü İzmir’de oynadığımız Karşıyaka maçı konaklama giderlerimiz ELİKAD başkanı Sayın prof. Dr. Yasemin Açık tarafından karşılanmıştır. Her daim kulübümüzün yanında olan ve son olarak Karşıyaka maçı konaklama giderlerimizi karşılayan ELİKAD Başkanı Sayın Prof. Dr. Yasemin Açık’a teşekkür ederiz” sözlerine yer verildi.