İş insanı Murathan KOKTAŞ, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yazıkonak Belediyesi Aday Adayı olduğunu açıkladı. 

KOKTAŞ, "Neden adaylık yoluna çıktım? Çünkü güzel bir beldemiz ve çok kıymetli bir halkımız var. Bu halk çok güzel yaşamayı, daha iyi sosyal haklar edinmeyi ve refah bir hayat sürmeyi hak ediyor. Öncelikli olarak bir danışmanlık firmam var bu noktada amacım çocukların ve gençlerin geleceği, psikolojik iyilik hallerinin desteklenebilir olması, sonrasında ise aynı sosyal ortamlarda beraber yaşayacakları komşumun, komşumun akrabalarının, diğer mahalle çocuklarının geleceği için bir şey yapmak , yolunda gitmeyen yönetim şekillerini tespit etmek ve düzeltmek , çocuklarımıza daha refah bir ülke ortamı bırakmak için bu yola girme kararı aldım. Aynı zamanda Yazıkonak Beldesi bölgenin doğu ve batısını birleştiren stratejik bir konumda. Şu an şehir dışında kurumsal danışmanlık teklifi götürdüğümüz birçok firma Türkiye’nin neresinde olursa olsun Elâzığ organize sanayisinin adresinde Yazıkonak beldesinin adı geçtiği için beldeye hâkim ya da adını duymuş durumda. Bu açıdan beldemiz sadece sanayiyi barındıran yapısıyla  dahi kendi reklamını kendisi yapabilen bir avantaja da sahip bu sebeple amacım adından daha çok bahsettirmesine sebep olabilmek sürekliliği ve verimliliği sağlayabilmek . 

VERDİĞİM HİZMET PARMAK İZİ KADAR BİREYSEL OLACAK! 

Bu noktada öncelikli amacım tercih edenlerle tercih edilen olarak var olan ekmeği bölüşmek, birlikte güçlenmek, zorlukları güvenerek aşmak, imkanları herkes için kılmak. Daha önce adaylık açıklamam da söz verdiğim gibi milletimizin her bir ferdiyle kucaklaşacağım, her kapıyı çalacağım, her haneye gireceğim uzattığım elim yetimin başını okşayacak; bir fakirin evine katık olacak, bir engellinin umudu kalacak; bir öğrencinin geleceğini müjdeleyecek, işçiye hak, işverene adalet, bir kadına güvence, bir ağaca koruma olacak. 

ELAZIĞSPOR’DA ÇAĞRI YAĞIZ YASAK SEVİNCİ ELAZIĞSPOR’DA ÇAĞRI YAĞIZ YASAK SEVİNCİ

EŞİT DAVRANACAĞIMA DEĞİL ADALETLİ DAVRANACAĞIMA SÖZ VERDİM! 

Adalet ve eşitlik kavramının aynı olmadığını düşünüyorum. İki şeyin her yönden denk olması eşitlik demektir. Adalet ise, her hak sahibine hakkını vermektir. Yaşanılan hayat eşit şartlarda değilken eşitlik ilkesinden çok adil olma ilkesini benimsiyorum. Bu sebeple herkes neye ihtiyacı var ise ihtiyacı olanı ihtiyacı kadar almalı. Kimse derdini anlatması için davet edilmeyecek ,sorununu anlatması adına  randevu almak zorunda kalmayacak genel olarak bu sorunlar analiz edilecek, araştırılacak alt yapısı hazırlanacak ve hizmet ihtiyacı olanın ayağına gidecek .Nereden geldiğimin farkında olarak bel altı siyaset yapmadan sürecimi hakkıyla yerine getirmeyi amaçlıyorum.’’

Editör: İzzet TUMAY