Tarım ve Orman eski Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ile birlikte Karakoçan, Sarıcan ve köylerde vatandaşlarla bir araya geldi.  

YILDIRIM: 28 MAYIS SİYASİ TERCİHİN DEĞİL, VİCDANİ MUHASEBENİN GÜNÜDÜR  YILDIRIM: 28 MAYIS SİYASİ TERCİHİN DEĞİL, VİCDANİ MUHASEBENİN GÜNÜDÜR 

14 Mayıs seçimleri öncesi memleketi Elazığ’a gelen Tarım ve Orman eski Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, esnaf ve vatandaş ziyareti yaparak, sorun ve talepleri dinledi.  

Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba’yı da ziyaret eden Tunç, Sarıcan Beldesi’ne giderek AK Parti Teşkilatında dava arkadaşlarıyla buluştu.  

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerin önemine dikkat çeken Tunç şu ifadeleri kullandı; “Akçakiraz Belediye Başkanımız Sabahattin Kaya, Ticaret Borsası Başkanımız Mehmet Ali Dumandağ ve arkadaşlarımızla birlikte seçim gezilerimiz kapsamında Karakoçan’a gezdik, esnaf, vatandaş ve teşkilat ziyaretleri yaptık. Hamd olsun bu bölgelerde AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir ilgi ve teveccüh var. Bu teveccühün sandığa en iyi şekilde yansıyacağına yürekten inanıyorum. Bizler seçim gününe kadar durmadan çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah Elazığ merkezde ve ilçelerimizde çok yüksek bir oyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek verilecek. Ben bu duygularla bizlere ilgi ve teveccühlerinden ötürü esnaflarımıza, vatandaşlarımıza ve teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.”  

Tunç ile birlikte seçim gezilerine katılan Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya da yoğun bir dönemden geçtiklerini belirterek, seçime kadar Elazığ’ın her yerindeki vatandaşlarla bir araya gelmeye, AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a destek istemeye devam edeceklerini vurguladı.  

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ da Elazığ’ın güven ve istikrardan yana olacağına inandığının altını çizerek, seçimlerin hayırlı olmasını temenni etti.