ELAZIĞ’DA YILANIN SOKTUĞU BİR KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI ELAZIĞ’DA YILANIN SOKTUĞU BİR KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat AYGEN beraberinde ki MHP Elazığ İl Başkanı Yunus BAL ve Türk Sağlık-Sen Başkanı Reşit KILIÇ ile birlikte katıldığı Elazığ Sağlık Meslek Lisesi mezunlarının organizasyonunda gönülleri ısıtan dakikalar kameralar yansıdı.
Elazığ'da yerel seçimler yaklaşırken, Elazığ Atatürk Sağlık Meslek Lisesi mezunları anlamlı bir program hazırlayarak Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Murat Aygen’i davet ederek  hem desteklerini bildirdiler hem de duygu dolu anlar yaşattılar.
Oldukça duygusal anlar yaşayan ve göz yaşlarına hakim olamayan Aygen, şu cümleler ile duygularını dile getirdi.
AYGEN;“BİR ÖĞRETMENİN EN BÜYÜK MESLEKİ ÖDÜLÜ MEZUN ETTİĞİ ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN ANILMAK, HATIRLANMAKTIR”
“Bir öğretmenin en büyük mesleki ödülü mezun ettiği öğrencileri tarafından anılmak, hatırlanmaktır. Bugün öğrencilerim beni anma ve hatırlamanın daha ötesinde çıktığımız bu yolda desteklerini sundukları bir program organize ettiler. Atatürk Sağlık Lisesi Mezunlarımızın düzenlediği organizasyonda emeği geçen tüm öğrencilerimi yüreklerinden öpüyor, programa katılan meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.”
Hocalarına yaptıkları sürpriz buluşma toplantısı ile desteklerini beyan eden mezunlar yoğun geçen seçim sürecinde vefanın önemini de herkese bir kez daha göstermiş oldular.

Editör: İzzet TUMAY