Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası Başkanı sel mağdurları için kriz masası kurulmasını istedi…

’FÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ VE DİŞ HASTANESİ’ İÇİN YENİ İHALE! ’FÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ VE DİŞ HASTANESİ’ İÇİN YENİ İHALE!

Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası Başkanı Ferhat EVSEN, Elazığ’da meydana gelen sağanak yağışlar ve ardından etkili olan sel felaketi sonrası yazılı bir açıklama yaptı. EVSEN, sel felaketinden kaynaklı hasar tespitlerinin yapılması ve mağduriyetlerin giderilmesi gerektiğini bildirdi…

“KAMUNUN ACİL DESTEĞİNİ TALEP EDİYORUZ!”
Elazığ’da altyapının yetersiz olduğunu belirterek sorunların kalıcı olarak çözülmesini talep eden Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası Başkanı Ferhat EVSEN yazılı açıklamasında şu ifâdelere yer verdi; “Son yağan yağmurlarda Elazığ merkezde yolların göle dönmesi, henüz yeni yapılmalarına rağmen köprülü geçiş güzergâhlarının suyla dolması ve bu alt geçitlerde araçların suda kaybolması, birçok evin ve işyerinin su baskınına uğraması da göstermiştir ki ilimizde büyük bir altyapı sorunu var. Bu durum ilimizin alt yapısının ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tekrardan yapılmasını zorunlu hale getirmiştir. Elazığ Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası olarak yaşanan bu vahim süreçte zarar gören vatandaşlara ve esnaflarımıza kamunun acil desteğini talep ediyoruz. Bunun için bir kriz masasının oluşturulması ve sorunların çözümü noktasında hareket edilmesi şarttır” dedi.