ELAZIĞ’DA ÇİFTÇİLERE YÜZDE 75 HİBELİ NOHUT TOHUMU DAĞITIMI YAPILDI! ELAZIĞ’DA ÇİFTÇİLERE YÜZDE 75 HİBELİ NOHUT TOHUMU DAĞITIMI YAPILDI!

Bu adaylardan birisi de Yunus YILMAZ. Güney Kent Mahallesi için acil ve önemli ihtiyaçları belirleyerek, bunların çözüm noktasında mahallelilerinin yardımını bekleyen Yılmaz, gazetemize şu açıklamalarda bulundu:

“Değerli Güneykent mahalle sakinlerimiz. Öncelikle büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öper hepinize ayrı ayrı en kalbi muhabbetlerimi sunarım. Malumunuz önümüzdeki Pazar günü mahallemizin muhtarlık seçimleri yapılacaktır. Bugüne dek yaşadığımız onlarca sorunu hep birlikte aştık. Birçok eksiğimizi devletimiz yaptı çok şükür. Ancak yaşana bilir lik adına hâlâ daha eksiklerimiz bulunmaktadır. Ben de kardeşiniz olarak bu eksiklerimizin daha çabuk giderilmesi adına bir çocuğunuz ile yaptığım istişareler sonucu Güney Kent Mahalle Muhtarlığına aday olmuş bulunmaktayım. Bu sebeple; En büyük eksiklerimiz olan ve birçoğu muamma olmuş vaziyette ki konularımızın başında, Cami, Taziye evi, çocuklarımız için halı saha ve oyun parkları, yaz aylarının serin akşamlarında komşularımızla oturabileceğimiz banklar AVM eksikliğimizin giderilmesi adına hep birlikte mahallemizin desteğine talibim.

Allah hepinizden razı olsun”

Turan Gazetesi olarak, Muhtarlık seçimlerinde tüm adaylara başarılar dileriz.