Geçtiğimiz dönemde Elazığ AKP Belediye Başkan aday adayı Mahmut Kahraman, İSKİ Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde başarılı çalışmlara imza atan  ve AK Parti'den Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı olan İnşaat Mühendisi Mahmut Kahraman, İSKİ Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Ataması mail yoluyla duyurulan Kahraman, resmi olarak görevine başladı...

2019 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ Atık Su ve İnşaat Daire Başkanlığı görevine getirilen ve bu görevi başarıyla yürüten İnşaat Mühendisi Mahmut Kahraman, son olarak İSKİ Genel Müdür Yardımcılığı'na atandı.

İSKİ'nin yaptığı duyuruda şu ifadelere yer verildi: 

"İSKİ Atık Su ve İnşaat Daire Başkanı olarak görev yapan Sayın Mahmut Kahraman, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Oluru ile 8 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla yatırımlardan sorumlu İSKİ Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır."

İSKİ Daire Başkanlığı'na atandığı dönemde AKP Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı olduğu ortaya çıkan Kahraman, o dönem çok konuşulmuş; İBB yönetimi bu eleştirileri yanıtsız bırakmıştı.

MİLLETVEKİLİ EROL’DAN ŞEHİT ATAŞ’IN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ MİLLETVEKİLİ EROL’DAN ŞEHİT ATAŞ’IN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

TURAN Gazetesi olarak hemşehrimiz Mahmut Kahraman'a yeni görevinde başarılar diliyoruz...

WhatsApp Image 2022-08-09 at 14.33.52