BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

14 ve 28 Mayıs seçimlerinde Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı olarak görev yapan MKYK üyesi hemşerimiz Nurettin Gül,  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan tarafından Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş, şunları söyledi: “Yapılan son seçimlerde halkımızın umudu olduğunu bir kez daha gösteren Yeniden Refah Partimiz, hem halkımız nezdinde hem de teşkilatlanmada güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyor. Bu büyümeyi daha üst seviyelere çıkarma adına Genel Başkanımız Sayın Fatih Erbakan tarafından Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak atanan ve seçim sürecinde önemli başarılara imza atan MKYK üyemiz ve hemşerimiz Sayın Nurettin Gül’ü tebrik ediyor görevinde üstün başarı ve muvaffakıyetler diliyorum.” 

Editör: Haber Merkezi