İzzet TUMAY - Hemşerimiz Mehmet BADEM, Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararnamesi ile atandığı Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başladı. 

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), 2023 yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'ni yayımladı. Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal Çokdinç, Yargıtay Cumhuriyet Savcılığı’na atanırken Gaziantep BAM Cumhuriyet Başsavcılığına ise Malatya BAM Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mehmet Badem atandı. 

OP. DR. GÖKHAN ÖNCE: ''VÜCUT AĞRILARI KULAK ARDI EDİLMEMELİ, TÜMÖR OLABİLİYOR'' OP. DR. GÖKHAN ÖNCE: ''VÜCUT AĞRILARI KULAK ARDI EDİLMEMELİ, TÜMÖR OLABİLİYOR''

2015 yılından itibaren Malatya Cumhuriyet Başsavcı vekilliği görevini ifa eden ve şubat ayından itibaren Malatya İl Başsavcılığı görevini yerine getiren hemşerimiz Mehmet BADEM, HSK Yaz Kararnamesi ile atandığı Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başladı. 

TURAN Medya olarak HSK Yaz Kararnamesi ile Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan hemşerimiz Mehmet BADEM'e yeni görevinde  başarılar diliyoruz.