Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Samsun’dan başlatılarak dalga dalga tüm Anadolu’ya yayılan kurtuluş mücadelemizi kutlamanın gururu ve mutluluğunu yaşadığımızı ifade eden ZiverHolding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel Demirci; “19 Mayıs, aziz milletimizin yeniden dirilişinin, ayağa kalkışının; esarete, teslimiyete ve mandaya karşı bağımsızlık mücadelesini başlattığı gündür” dedi.

“KAHRAMAN ECDADIMIZIN İŞGALCİLERE KARŞI VERDİĞİ EN BÜYÜK CEVAP” 

NAZIRLI’DAN ELAZIĞ’IN STK’LARINA SİTEM: İŞTEN ZİYADE SİYASETLE MAŞGULLER! NAZIRLI’DAN ELAZIĞ’IN STK’LARINA SİTEM: İŞTEN ZİYADE SİYASETLE MAŞGULLER!

19 Mayıs, Tarihi boyunca esareti asla kabul etmeyen, vatanına, istiklaline, milli ve manevi değerlerine uzanan tehditlere karşı canını ortaya koymaktan asla çekinmeyen kahraman ecdadımızın işgalcilere karşı verdiği en büyük cevap olduğunu aktaran İş İnsanı Demirci; “19 Mayıs, Büyük Önder Atatürk’ün Samsun’da yaktığı bağımsızlık meşalesi ile başlatmış olduğu, yedi düvele karşı büyük bir zaferle kazandığımız, Anadolu’ya Türk mührünün yeniden vurulduğu kurtuluş mücadelemizin en önemli dönüm noktalarından bir tanesidir. Atatürk'ün; Türk milletinin var olma mücadelesi olarak gördüğü bu anlamlı tarihi gençlerimize armağan etmesi, O’nun Türk Gençliğine duyduğu güvenin de en büyük göstergesi olmuştur. Çünkü bir ülkenin gençliği, geleceğidir. Dün olduğu gibi bugün de Cumhuriyetimiz gençlerimizin omuzlarında yükselecek, güçlü ve müreffeh bir Türkiye idealini yine çocuklarımız ve gençlerimiz yaşatarak, geleceğe taşıyacaklardır” şeklinde konuştu.

“GENÇLİK ÜLKEMİZİ HER ALANDA ÇOK DAHA İLERİ NOKTALARA TAŞIYACAKTIR”

İş İnsanı Demirci; “İnanıyorum ki “Türk Gençliği” şanlı tarihimizden aldıkları güç ve ilhamla, bugünleri bizlere miras bırakan ecdadının ve aziz milletimizin güvenine layık olacaktır. Gençlik ülkemizi her alanda çok daha ileri noktalara taşıyacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle başta sevgili gençlerimiz olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, bu tarihi günü bizlere miras bırakan  Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, vatanımız için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.” İfadelerine yer verdi.

Editör: İzzet TUMAY