Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel DEMİRCİ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İş İnsanı DEMİRCİ, “Sevgili evlatlarımız geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimiz ve umudumuzsunuz. Sizlere düşen görev, bilime ve gelişen teknolojilere açık, okuyan, sorgulayan, araştıran ve bunlarla birlikte düşünen ve düşündüklerini düzgün bir şekilde ifade edebilen, dürüst, çalışkan ve başarılı fertler olmaktır. Bu görevi en güzel şekilde yapacağınıza ve bu mirasa en güzel şekilde sahip çıkacağınıza olan güvencimiz tamdır. Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin kuruluşunun 103. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü, Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Masumiyeti ile tüm dünyaya güzellik saçan ve varlıklarıyla bizi mutlu eden evlatlarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığını ifade eden Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel Demirci; “Türkiye Büyük Millet Meclisi´nin açılışının 103. yıl dönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı büyük bir gurur ve kıvançla kutladığımız bu güzel günde; tüm vatandaşlarımızın ve yarının büyükleri çocuklarımızın sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.  23 Nisan 1920, milletin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi´nin açıldığı ve böylelikle ulusal egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunun tüm dünyaya duyurulduğu, Türk halkının egemenliğini ilan ettiği tarihtir” ifadelerine yer verdi.

GELECEĞİMİZİN TEMİNATI KIYMETLİ ÇOCUKLARIMIZDIR!

FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3. AR-GE PROJE PAZARI YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3. AR-GE PROJE PAZARI YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU

Geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza seslenen İş İnsanı Demirci; “Ülkemizin en değerli varlığı olarak, geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimiz ve umudumuzsunuz. Sizlere düşen görev, bilime ve gelişen teknolojilere açık, okuyan, sorgulayan, araştıran ve bunlarla birlikte düşünen ve düşündüklerini düzgün bir şekilde ifade edebilen, dürüst, çalışkan ve başarılı fertler olmaktır. Bu görevi en güzel şekilde yapacağınıza ve bu mirasa en güzel şekilde sahip çıkacağınıza olan güvencimiz tamdır. İnanıyorum ki; her yıl coşkuyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Meclisimizin kuruluşunun 103. yılında daha da coşkulu kutlayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin kuruluşunun 103. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü, Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini aktardı.

Editör: İzzet TUMAY