İş İnsanı Veysel DEMİRCİ, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Bayramlarda kardeşliğin ve millet olma şuurunun pekiştiğine değinen Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel DEMİRCİ; “Dini ve milli duygularımızın zirveye çıktığı bu günlerde; sıkıntı ve kaygılarımızdan uzaklaşarak, sevginin, rahmetin, bolluk ve bereketin hâkim olduğu bir havayı hep birlikte teneffüs etmeyi umut ediyorum. Bayramın birlik beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılması ve ülkemize huzur getirmesi dileğiyle bütün hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Kutsal değerlerimizden ve milli değerlerimizden biri olan Kurban Bayramı’nın tüm İslam Alemine huzur, mutluluk, bereket getirmesini dilediğini söyleyen Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel Demirci; “Yardımlaşmanın her zaman yapılması gerektiğini ve büyüklerimizi ziyaret etmenin tadını alan her bir bireyin bu tadın paha biçilmez olduğunu bilir. Genç kardeşlerimin böylesi güzel değerlerimize ve inançlarımız bağlı kalması çok önemlidir. Değerlerimizin ve inançlarımızın güzelliğinin farkına varmamız ve yaşatmamız gerekiyor” ifadelerini aktardı.

NAZIRLI: SONUNA KADAR DESTEKLEYECEĞİZ NAZIRLI: SONUNA KADAR DESTEKLEYECEĞİZ

DEMİRCİ: BÜTÜN HEMŞERİLERİMİN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYOR, SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM

Bayramların insanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan önemli günlerden biri olduğunu ifade eden İş İnsanı Demirci; “Manevi duyguların zirveye çıktığı bu günlerde fakiri, kimsesizi, yetimi, öksüzü, yaşlıyı her zaman bağrına basmış bir toplumun fertleri olarak, yardımsever halkımızın, kimsesiz, yardıma muhtaç çocuklar ile ilgiye muhtaç yaşlılarımızdan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyeceğine inanıyorum. Paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu Kurban Bayramı’nı en iyi şekilde değerlendirerek, bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi olarak benimseyerek yaşamalıyız. Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum. Bayramın birlik, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılması ve ülkemize huzur getirmesi dileğiyle bütün hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Editör: İzzet TUMAY