Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel DEMİRCİ, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

ELAZIĞ’DA NESLİ TÜKENME TEHLİKESİ ALTINDA OLAN OKLU KİRPİ GÖRÜNTÜLENDİ ELAZIĞ’DA NESLİ TÜKENME TEHLİKESİ ALTINDA OLAN OKLU KİRPİ GÖRÜNTÜLENDİ

Mübarek üç ayların müjdecisi olan, Regaip Kandil’ini bir kez daha idrak etmenin mutluğunu ve huzurunu yaşadığını belirten Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel DEMİRCİ; " 'Mübarek Üç aylar' olarak ihya ettiğimiz kutlu aylara kavuşmuş bulunuyoruz. Başlangıcı rahmet, ortası mağfiret ve sonu kurtuluş olan bu mübarek atmosferi hep birlikte karşılamanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

İş İnsanı Demirci; ''Bereket mevsimi mübarek üç aylara kavuşmanın heyecanını, sevincini ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Allah’ın rahmetinin üzerimize manevi bir sağanak gibi yağdığı, lütuf ve kereminin bizleri kuşattığı, mübarek üç ayların habercisi olan Regaip Kandili’ni idrak ediyoruz. Bu gecenin birlik ve berberliğimizi pekiştirmemize, manevi duygularımızı güçlendirmemize, gönül zenginliğimizi artırmamıza ve dayanışma ruhumuzu muhafaza etmemize vesile olmasını temenni ediyorum. Elazığlı hemşerilerimizin, ülkemiz ve İslam âleminin Regaip Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum" ifadelerini kullandı.

Editör: İzzet TUMAY