Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel DEMİRCİ, milletimizin sesi, vicdanı olan, yedi gün yirmi dört saat vatandaşlarımızın doğru bilgiye ulaşması için mesai harcayan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. 

Tarafsız ve objektif bir şekilde mesleklerini icra eden saha da ülkemizin ve milletimizin menfaatleri için çalışan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Veysel Demirci; “Basın, demokratik toplumların olmazsa olmazı, milli birliğin sağlanmasında, hak ve özgürlüklerin korunmasında önemli bir yer taşımaktadır. Milletimizin kanaat ve beklentilerinin tarafsız bir şekilde gündeme taşıyıp kamuoyu ile paylaşarak hayati bir görevi yerine getirmektedir. Basınımız her an her yerde ve büyük bir özveri ile görevinin başında olan basın çalışanları bu görevi ifa edebilmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışıyorlar. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda, basın çalışanlarının ortaya koydukları emek ve gayreti takdir ediyorum. Görevini doğru ve tarafsız bir şekilde yerine getiren gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor basın şehitlerimizi de rahmetle yad ediyorum” dedi. 

“SORUMLU VE TARAFSIZ YAYINCILIK ANLAYIŞI İLE ÇALIŞAN GAZETECİLERİMİZİN, YAPTIKLARI GÖREVİN ÖNEMİ DAHA DA ARTMAKTADIR” 

U15’TE ŞAMPİYON YOLSPOR U15’TE ŞAMPİYON YOLSPOR

Basın mensuplarının zorlu koşullarda ne olursa olsun görevini her zaman yerine getirdiğini ve doğru bilgiyi ulaşılır kıldığını ifade eden İş İnsanı Demirci; “Demokratik bir toplumun en önde gelen unsurlarından biri olarak kabul edilen halkın doğru ve tarafsız haber alma ve bilgi edinme hakkının en etkin şekilde kullanmasına aracılık eden basın kuruluş ve mensupları oldukça önemli bir kamu hizmetini yerine getirmektedir. İletişim ve haberleşme alanlarında yaşanan hızlı gelişim ve dönüşüm ile birlikte başta internet ve sosyal medya olmak üzere bilgiye ve habere erişimin çeşitlendiği ve kolaylaştığı günümüz dünyasında, sorumlu ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışan gazetecilerimizin, yaptıkları görevin önemi daha da artmaktadır” ifadelerini aktardı. 

“BASIN ÇALIŞANLARININ ORTAYA KOYDUKLARI EMEK VE GAYRETİ TAKDİR EDİYORUM” 

Her an her yerde ve büyük bir özveri ile görevinin başında olan basın çalışanları bu görevi ifa edebilmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalıştıklarını aktaran İş İnsanı Demirci; “Yaptığımız her işte, attığımız her adımda, basın çalışanlarının ortaya koydukları emek ve gayreti takdir ediyorum. Bu düşüncelerle, mesleğin gerektirdiği etik ve ahlak kuralları doğrultusunda görevlerini özveriyle yerine getiren basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi. 

Editör: İzzet TUMAY