31 Mart seçimleri öncesi adayların seçim çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda gezi ve ziyaretlerini sürdüren İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, İyi Parti İl Başkanı Habip Yaşar ve beraberindeki heyet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti. 

Elazığ Belediye başkanlık yarışına giren adayların hepsinin birbirinden değerli, hepsinin amacının Elazığ’a hizmet etmek olduğunu dile getiren Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Alan, “Bizler, Odamızı ziyarete gelen Belediye Başkan adaylarımıza, 14 Mayıs seçimleri öncesi milletvekili adaylarımıza sunduğumuz gibi beklentilerimizi içeren talep dosyamızı takdim ediyoruz.  14 Mayıs seçimleri öncesi milletvekillerimize takdim etiğimiz manifestomuz içinde yer alan Uluova ve Kuzova sulama Projesi ile Pertek Köprüsü konusunda adımlar atılmasından büyük memnuniyet duyduk. Belediye Başkan adaylarımıza da Ticaret ve Sanayi Odası olarak beklentilerimizi içeren dosyamızı takdim ediyoruz. Memleket için, şehrimiz için ilimiz için kim hayırlıysa, kim güzel işler yapacaksa Allah ona nasip etsin. Çıkmış olduğunuz yolda sizlere başarılar diliyorum” dedi. 

AÇIKKAPI, BİR KÜKREYİŞTE ALİ RIZA YILDIRIM’A NEDEN GELMEDİ? AÇIKKAPI, BİR KÜKREYİŞTE ALİ RIZA YILDIRIM’A NEDEN GELMEDİ?

 Saha çalışmaları kapsamında İl Başkanı ve Parti teşkilatlarıyla birlikte Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ettiklerini ifade eden İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, ev sahipliğinden dolayı Başkan Alan’a teşekkür etti. 

İyi Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül ve beraberindeki heyet daha sonra Ticaret ve Sanayi Odası personellerini ziyaret ettiler. 

Editör: İzzet TUMAY