Karakoçan’a gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Mustafa AYDIN, teşkilat başkanları ile birlikte AK Parti Gençlik Kolları tarafından gerçekleştirilen “Gençlik İftar”ı programında vatandaşlarla bir araya geldi. Gerçekleştirilen programa STK temsilcileri, oda başkanları ve çok sayıda genç katıldı.  

İftar öncesinde gençlere seslenen Karakoçan Belediye Başkan Adayı Mustafa AYDIN, “Ramazan ayının hayırlı olması temennisinde bulundu. Konuşmasında 2024 yerel seçimlerine de değinen Mustafa AYDIN, Karakoçan’da gençlere yönelik hayata geçirmeyi planladığı projeleri ve yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi. Belediye Başkan Adayı Mustafa AYDIN, “Gençlerimize yönelik açıkladığımız VİZYON PROJELERİMİZLE ilçemizi geleceğe birlikte taşıyacağımıza yürekten inanıyorum. Çünkü İlçemizin sorunlarını biliyoruz. Hizmetle, icraatla, özveriyle Karakoçan’ı daha yaşanabilir kılmaya talibiz. Allah'a şükür bunu yapacak VİZYON, KABİLİYET ve EKİBE sahibiz” diye konuşan Belediye Başkan Adayı Mustafa AYDIN, “Seçimlerin sandıkta değil, milletin gönlünde ve sahada kazanılacağını söyledik. Bu sebeple, gençlik teşkilatımızla birlikte saha çalışmalarımıza güçlü bir şekilde devam ediyoruz. Gençlerimizin teveccühü artarak devam ediyor.” Dedi.    

Elazığ’ın ilçeleri içinde en genç Belediye Başkan adayı da olan AYDIN Karakoçan’da her kesimden vatandaşın yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaşıyor. Başkan adayı AYDIN, “Gençlik Kollarımız ile birlikte, proje ve istihdam eksenli olarak hazırladığımız projeleri gerçek belediyecilik anlayışı ile her kesimden vatandaşımıza anlatıyoruz. Hamasi ve sloganik söylemlerle değil ayağı yere basan bir belediyecilik anlayışına sahibiz. Karakoçan’ın öz evlatları olarak da ilçemizin huzuru, birlik ve beraberliğimizin devamı için çalışacağız. KARAKOÇAN üzerinden kişisel hesaplar yapan, “karanlık planların” oyuncağı olanların oyunlarını bozmak için buradayız.  İlçemizin 20 yıldır devam eden huzuruna göz dikenlerin karşısındayız. 

GÜRSEL EROL'DAN  CHP GENEL BASKANI ÖZGÜR ÖZEL'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ GÜRSEL EROL'DAN  CHP GENEL BASKANI ÖZGÜR ÖZEL'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

6 gün sonra yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinin ülkemize, milletimize, Karakoçanlı kardeşlerime hayırlı-uğurlu olmasını şimdiden temenni ediyorum. 

İftar programımızda bizleri şereflendiren ve her zaman desteklerini hissettiren kıymetli milletvekilimiz Sn. Ejder AÇIKKAPI’ya, AK Parti ve MHP İlçe teşkilat başkanlarımıza ve gençlerimize teşekkür ediyorum. Hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle tekrar selamlıyorum, Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum.” dedi.    

İftar programının ardından ile Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önüne kadar gençlerle coşkulu ve geniş katılımlı bir yürüyüş gerçekleştirildi. 

Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde geniş bir kalabalığa seslenen Milletvekili Ejder AÇIKKAPI, “Karakoçan ve tüm ilçelerimizde inanılmaz hizmetler gerçekleştirdik. Hepsinin ayrı bir hikayesi var. 22 yıl önce Ak Parti ile birlikte çok şey değişti. Yapılan bu hizmet ve yatırımların vatandaşlarımız tarafından onay gördüğünü, saygıyla karşılandığını görüyorum. Yeni yatırımların devam etmesi, eksik kalanların da tamamlanması için Belediye Başkan adayımız Sn Mustafa AYDIN’a destek olacağınızı biliyorum. Hepinizi saygı ve hürmetle selamlıyorum” dedi.   

Editör: İzzet TUMAY