31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesi AK Parti Elazığ Milletvekili Erol KELEŞ, Mahmut Rıdvan NAZIRLI ve Ejder AÇIKKAPI’nın katılımıyla Karakoçan ilçesinde AK Parti Karakoçan Belediye Başkan Adayı Mustafa AYDIN’ın Seçim Koordinasyon Merkezi’ni büyük bir coşkuyla açtı…

Şiddetli yağmur ve soğuğa rağmen Karakoçan İlçesi’nde yaşayan birçok vatandaşın katılımıyla gerçekleşen açılıştı açıklamalarda bulunan AK Parti Karakoçan Belediye Başkan Adayı Mustafa AYDIN halkın her kesiminden destek aldığını belirterek, ‘’Biz ilçemize hizmet etmeye kararlıyız’’ dedi…

KARAKOÇAN’DA MİTİNG GİBİ SKM AÇILIŞI!

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Mahmut Rıdvan NAZIRLI, Ejder AÇIKKAPI, Erol KELEŞ, Kovancılar Ak Parti İlçe Başkanı Rıdvan KOÇ, Kovancılar AK Parti Belediye Başkan Adayı M. Nuri ÇOLAK, Cumhur İttifakı ortağı MHP Karakoçan İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile Karakoçanlıların yoğun katılımı ile gerçekleşen açılış adeta miting havasında geçti.

2-75

Açılış töreninde Milletvekilleri ve İlçe Başkanı Ülküşan ÖZDEMİR’in konuşmalarının ardından sahneye çıkan Karakoçan Belediye Başkan Adayı Mustafa AYDIN programa katılanları selamladıktan sonra, “Yerel yönetimler bir bayrak yarışıdır ve bu yarış partimizin kurulduğu günden bugüne her zaman demokratik bir olgunluk içerisinde sonuçlanmıştır. Bu vesileyle Rabbim nefes. Karakoçan halkı destek verdikçe, ilçemize hizmet etmeye kararlıyız. Öncelikle bize inananlara, bizimle yola çıkanlara, bu yolda bizimle birlikte yürüyenlere sonsuz minnet ve teşekkürlerimi sunarım. Bizimle yola çıkıp yolda kalanlara da akıl ve izan dilerim.” Dedi.

MİLLETVEKİLİ EROL: “BU DURUM ELAZIĞ’A YAPILAN BİR HAKSIZLIKTIR” MİLLETVEKİLİ EROL: “BU DURUM ELAZIĞ’A YAPILAN BİR HAKSIZLIKTIR”

‘’BİZ KARAKOÇAN İÇİN GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATMAYA HAZIRIZ!’’

Açıklamalarını Karakoçan İlçesi için için gece gündüz çalıştıklarını ifade ederek sürdüren Mustafa AYDIN; “Sizlerin de desteğiyle halkımıza açıkladığımız Vizyon Projelerimizle ilçemizi geleceğe birlikte taşıyacağımıza yürekten inanıyorum. Allah'ın izniyle, sizlerin desteğiyle Çıktığımız yolculukta Karakoçan kazanacak. Çünkü ilçemizin sorunlarını biliyoruz. Hizmetle, icraatla, özveriyle Karakoçan’ı daha yaşanabilir kılmaya talibiz. Allah'a şükür bunu yapacak vizyon, kabiliyet ve ekibe sahibiz. Sunacağımız tüm hizmetlerde birinci önceliğimiz kimseyi ötekileştirmeden ve ayrıştırmadan hemşehrilerimizin yararı olacaktır. 22 gün sonra yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nin ülkemize, milletimize, Karakoçanlı kardeşlerime hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Biz, bir kez daha Karakoçan’a talibiz. Biz, Karakoçan için gecemizi gündüzümüze katmaya hazırız. Biz, Karakoçan’da aydınlık bir geleceğin kazanması için varız. Karakoçan üzerinden kişisel hesaplar yapan, “sinsi planların” oyuncağı olanların oyunlarını bozmak için buradayız.” Diye konuştu. 

‘’SEÇİMLER SANDIKTA DEĞİL, MİLLETİN GÖNLÜNDE VE SAHADA KAZANILIR!’’

Belediyecilik anlayışlarında dayanışma ve paylaşma, birlikte yaşama arzusu ve heyecanı olduğunu ifade eden Karakoçan Belediye Başkan Adayı Mustafa AYDIN, “Bu yüzden, hep kalpleri fethetmenin mücadelesini yürüttük.  5 yıllık süreçte yapılan güzel işlerin, devam eden hizmetlerin daha ileriye taşınmasını amaçladık.  Seçimlerin sandıkta değil, milletin gönlünde ve sahada kazanılacağını söyledik. Bugünden sonra da teşkilatımızla birlikte saha çalışmalarımıza güçlü bir şekilde devam edeceğiz. İnşallah önümüzde mübarek Ramazan var. Ramazan’ı huzur içerisinde hep beraber geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

‘’BİZLER HER KESİMDEN YOĞUN İLGİ VE SEVGİYLE KARŞILAŞIYORUZ!’’

Belediye başkan adayı olarak saha çalışmaları ve kamuoyu ile paylaştıkları vizyon projelerden bahseden AK Parti Karakoçan Belediye Başkan Adayı Mustafa AYDIN sözlerini şöyle tamamladı; ‘’Bizim kaderimiz aynıdır. Vefamız aynıdır. Mertliğimiz aynıdır. Tepenin öz evlatları işe buradalar, oyunları bozmak için hazırdır. Bizler, inandık ve başaracağız. Haklıyız kazanacağız ve hedeflerimize ulaşacağız. İlçemizin huzuru, birlik ve beraberliğimizin devamı için zafere koşacağız. Sözlerime son verirken, bizleri şereflendiren ve her zaman desteklerini hissettiren kıymetli vekillerimize, İl Başkanımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle tekrar selamlıyorum, Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum.’’

Editör: İzzet TUMAY