DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili ve Elazığ İl Sorumlusu Dr. İrfan KARATUTLU, bir dizi temasta bulunmak üzere Elâzığ’a geldi.  

KARATUTLU, Elazığ’ın daha iyi bir şehir olması için teşkilat olarak çalışacaklarını dile getirirken, parti olarak yerel seçimlere de hazır olduklarını söyledi. KARATUTLU, Elazığ ziyaretinde düzenlenen toplantıda Elazığ’ın sorunları, parti çalışmaları, bundan sonraki süreçte yapılacak çalışmalar gibi konular ile ilgili bilgi aldı.   

2_1024

Deva Partisi İl Başkanı Av. Mehmet KANGAL, Elazığ’daki sorunların çözümü için hazırladıkları dosyaları Milletvekili KARATUTLU’ya ileteceklerini, sorunların Meclis çatısı altında çözüme kavuşacağını dile getirerek, “İlimizin sorunlarıyla ilgili sayın vekilimize vereceğimiz dosyalar ve ileteceğimiz problemler ilimizin yıllardır çözülmemiş sorunlarına merhem olacağına inanıyorum. Biz biliyoruz ki Elazığ’dan sorumlu olan vekilimiz Elazığ’dan seçilmiş gibi ilimizin sorunlarını mecliste güçlü bir şekilde dile getirecek” ifadelerini kullandı.  

Deva Partisi Kahramanmaraş Milletvekili ve Elazığ İl Sorumlusu Dr. İrfan KARATUTLU, Deva Partisi olarak, Elazığ’ın daha iyi bir şehir olması için parti teşkilatı olarak çaba sarf edeceklerini söyleyerek: “bu kentin sorunlarının çözülmesi gelecekte daha yaşanabilir bir kent olması için DEVA Partisi olarak teşkilatla birlikte çaba sarf edeceğiz” şeklinde konuştu.   

MİLLETVEKİLİ EROL, MADEN’DE HALKLA BULUŞTU MİLLETVEKİLİ EROL, MADEN’DE HALKLA BULUŞTU

DEVA Partisinin yaptığı eylem planları ile iktidara hazır olduğunu söyleyen KARATUTLU, yerel seçimlere de hazır olduklarını belirterek, “Yaptığı eylem planları ve ekip çalışmalarıyla DEVA partisi iktidara hazır olduğunu her zaman topluma göstermiştir. Biz DEVA Partisi olarak yerel seçimlere start verdiğimizi Elazığ halkına bildirmek isteriz. DEVA Partili arkadaşlarımızın istişare ortak akılla ile seçeceği DEVA Partili adaylar ile yerel seçimlerde başarı sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi. 
 

Editör: Haber Merkezi