Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Semih IŞIKVER ve İl Başkanı Yunus BAL, düzenlenen istişare toplantısında partilileri ile bir araya geldi.  

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Yönetimi, Merkez İlçe, meclis ve belediye meclis üyeleri, belediye başkan adayları düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.  

ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ AÇIKKAPI MÜJDELEMİŞTİ! ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ AÇIKKAPI MÜJDELEMİŞTİ!

MHP İl Başkanı Yunus Bal, 31 Mart akşamını zafer kutlaması ile taçlandıracaklarını söyledi. Başkan Bal, “Ben böyle herkesi bir arada toplu görünce hem de gözlerinize bakınca parıldayan güzel ışıklar görünce Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı aynı şevkle aynı hızla, aynı zevkle kazanacağımıza ve aynı bu şekli kutlama yapacağımıza inanıyorum. Tabi uzun bir süreçti aday adaylığı süreci, farklı 5-6 adayımız vardı abimiz, kardeşimiz olan. Genel Başkanımızın büyüklerimizin takdiriyle bizlerinde bu işin içindeki istişarecileriyle verdiğimiz raporlarda Murat Aygen Hocamız Elazığ’da, “Elazığ’ın Muradı Erecek” sloganıyla Belediye Başkan Adayımız olmuştur” dedi. Toplantıya katlan Milletvekili Semih Işıkver de, Mahalli idareler seçimi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.  

419307697 696851485768397 8020361020938953578 N

Milletvekili Işıkver, “Bugün sayın İl Başkanımızın riayetinde bulunmuş olduğumuz genişletilmiş istişare toplantımızın hayırlara vesile olmasının dileyerekten hepinize saygı ve sevgiyle selamlıyorum, hepiniz hoşgeldiniz şeref verdiniz” dedi. 

Editör: İzzet TUMAY