MİLLETVEKİLİ EROL: “BU DURUM ELAZIĞ’A YAPILAN BİR HAKSIZLIKTIR” MİLLETVEKİLİ EROL: “BU DURUM ELAZIĞ’A YAPILAN BİR HAKSIZLIKTIR”

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, seçimi kazandıkları takdirde Sugözü Mahallesini pilot mahalle ilan ederek hizmet edeceklerini belirtti.  

Milletvekili EROL, “İnanın bu mahalleyi bugüne kadar görmezden gelindiği için hak ettiği değer verilmediği için bizim belediyemizde Sugözü Mahallesi Elazığ’ın pilot mahallesi olarak ilan edilecek ve inanın buraya gelen buradaki yapılanmasıyla, mimarisiyle, çevre düzenlemesiyle, yaşam alanlarıyla buraya gelen kendini Avrupa’da bir mahallede gibi hissedecek” dedi. 

Milletvekili EROL, yerel seçimlerde Elazığ’da ikinci parti olduklarını ifade etti. EROL, “Milletvekili seçiminde arkadaşlarıma çok inandırıcı gelmemişti söylediğim dedim ki; özellikle ikinci sıradan adayımız Abdullah arkadaşımızdı onu da ikna edemedim dedim ki bizim yaptırdığımız anketlere göre Elazığ’dan 2 tane milletvekili çıkarma şansımız var bu seçimi ya 5-6 bin oyla kaybedeceğiz ya 5-6 bin oyla kazanacağız dedim 2. Milletvekili. Ama 2. Sıra için aday arkadaşlarımız da buna inanmadılar, partiden adaylığı kabul etmediler, kamuoyunda da CHP’den Elazığ gibi yerden 2 milletvekili gelir mi endişesi olduğu için kimse alacağımızı oyla ilgili bir kanaat getirmedi ve 77 bin oy aldık Türkiye rekoru kırdık. Bir siyasi partinin hem de bizim çok ciddi rakibimiz olan bir siyasi partinin yaptığı anket sonuçlarına göre biz burada ikinci partiyiz yani belediyede en iddialı partiyiz” dedi. 

Sugözü Mahalle sakinlerinden destek isteyen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, “Sizden isteğimiz ve ricamız ikinci parti olarak bize oy verin yani Elazığ’da AK Parti’nin alternatifi Cumhuriyet Halk Partisi. Onun için buradan Milliyetçi Hareket Partisi, ülkücü hemşehrilerime sesleniyorum, Yeniden Refah Partisi’ne oy verecek kardeşlerime sesleniyorum, Saadet Partisi’ne oy verecek kardeşlerime sesleniyorum Elazığ’da bir değişim istiyorsanız bu değişimi gerçekleştirmek istiyorsanız bunun adresi Cumhuriyet Halk Partisi, bize oy verin bizi deneyin bu dönem” dedi. 

Editör: İzzet TUMAY