Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ak Parti Elazığ Kadın Kolları’nın etkinliğine il bürokratların katılmasının doğu olmadığını ve bunun kabul edilebilir bir durum olmadığını söyledi. 
Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Elazığ Kadın kolları tarafından Güneykent Mahallesi’nde “mahalle buluşmaları” adı altında bir etkinlik düzenlendi. Ak Parti Kadın Kolları tarafından düzenlenen etkinliğe Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü ile Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürünün katılması tepkiyle karşılandı.

CHP’DE YENİ İL BAŞKANI ONUR ÖZKAN OLDU  CHP’DE YENİ İL BAŞKANI ONUR ÖZKAN OLDU 

d0fc9e24-9246-4e43-bb46-b45bc928f22d
“BÜROKRATLARIN BU TAVRI KABUL EDİLEBİLİR BİR DURUM DEĞİL”
Konuyla ilgili bir açıklama yapan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bürokratların bir parti etkinliğine katılmasının yanlış olduğunu ve bunun kabul edilebilir bir durum olmadığını söyledi. Erol, açıklamasında: “İl bürokratlarının milletvekilleri ile bir araya gelmesi, konuları ve sorunları tespit etmesi ve bunlara çözüm bulması gayet doğaldır. Ama AKP İl Başkanının sosyal medya paylaşımında görüldüğü gibi kadın kollarının etkinliğine veya toplantısına il bürokratlarının katılması doğru olmadığı gibi kabul edilemez bir durumdur. Bürokratların bu konularda daha hassas davranmasını ve enerjilerini şehrin sorunlarını tespit ederek çözüm bulma noktasına yoğunlaştırmalarını bekliyoruz.” dedi.