AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol KELEŞ,  Kovancılar ve Karakoçan ilçelerinde bir dizi temaslarda bulundu.  

Milletvekili KELEŞ’in ilk durağı Kovancılar ilçesi oldu. KELEŞ, Kovancılar Belediye Başkanı ve Ak Parti il Başkan Yardımcıları ile birlikte Kovancılar ilçe başkanı Rıdvan Koç ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti Heyeti Tanışma ve dayanışma toplantısında bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Milletvekili Keleş ve beraberindeki heyet daha sonra Karakoçan ilçesine geçerek burada da Ak Parti Karakoçan ilçe başkanlığında partilileri ile bir araya geldi. İstişare ve değerlendirme toplantısında partililerinin taleplerini ve önerilerini dinleyen Milletvekili Keleş ilçe başkanı Ülküşan Özdemir’e başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.  

NAZIRLI: İDARECİLERİMİZ ŞEHRİN SORUNLARIYLA ‘OF’ DEMEDEN İLGİLENİYORLAR! NAZIRLI: İDARECİLERİMİZ ŞEHRİN SORUNLARIYLA ‘OF’ DEMEDEN İLGİLENİYORLAR!

KELEŞ, İlçe kadın kolları başkanlığına yeni atanan Fatma Bal’a da yeni görevinde başarılar diledi. Milletvekili KELEŞ, Karakoçan Kaymakamlığı ve Karakoçan belediyesini de ziyaret etti. Milletvekili KELEŞ, ilçe protokolü ziyaretlerinin ardından esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldi. İlçedeki vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Milletvekili KELEŞ, ‘’Vatandaşlarımızın ilgisi bizi ziyadesiyle memnun etti. Bizlerde bu teveccühe layık olmanın gayreti içerisinde vatandaş odaklı çalışmaya devam edeceğiz” dedi.