GÜRSEL EROL’A 'YILIN SİYASETÇİSİ' ÖDÜLÜ GÜRSEL EROL’A 'YILIN SİYASETÇİSİ' ÖDÜLÜ

MHP Elazığ Milletvekili Semih IŞIKVER tarafından düzenlenen iftar yemeği programına binlerce öğrenci katıldı. Milletvekili Işıkver’in organizasyonun da  gerçekleşen iftar buluşmasına MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, KAÇEP Başkanı Av. Burcu Tuncer, Elazığ Ülkü Ocakları İl Başkanı Reha Talha Aygen ve parti yöneticileri de katıldı. 

Fırat Üniversitesi yemekhanesinde binlerce öğrenciyi iftar sofrasında buluşturan MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver  Ramazan ayının ruhu olan birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşmanın güzel bir örneğini sergiledi. 

ÖĞRENCİLERİMİZLE BU BİRLİKTELİĞİMİZ DEVAM EDECEKTİR 

İftar sonrası öğrencilerle tek tek sohbet eden Milletvekili Işıkver “ Bir kısmı Ülkemizin dört bir yanından Elazığımıza okumak için gelen, bir kısmı ise hemşehrimiz olan Fırat Üniversitesi öğrencileri ile birlikte yaptığımız iftarımızda paylaşmanın, yardımlaşmanın ve dayanışmanın bereketini tattık. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı kabul eylesin. Ülkemizin geleceğini sırtlayacak olan pırıl pırıl öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz birlikteliğimiz farklı dönemlerde farklı etkinlikler ile devam edecektir.” İfadelerini kullandı. 

Editör: İzzet TUMAY