Milli Türk Talebe Birliği, Osmaniye'de düzenlenen 13. İstişare Kampında devir teslim törenleri gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen devir teslim töreninde Elazığ Başkanlığında değişim yaşandı. Değişimde Muhammed Tahir ALAGÖZ, bayrağı Ahmet EZBET'e teslim etti. 

Milli Türk Talebe Birliği, 13. İstişare Kampını Osmaniye'de gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen istişare kampında devir teslim törenleri de yaşandı. Bir devir teslim töreni de Milli Türk Talebe Birliği Elazığ İl Başkanlığı’nın oldu. Yapılan değişiklikle Elazığ İl Başkanı Muhammed Tahir ALAGÖZ görevini Ahmet EZBET’e devretti. 

''NE YAPIYON HACI?'' ''NE YAPIYON HACI?''

Devir teslim törenine katılan Milli Türk Talebe Birliği Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili İsmail Emrah Karayel, eski Başkan Muhammed Tahir ALAGÖZ’e teşekkür ederek, teşekkür plaketi takdim etti, yeni başkan Ahmet EZBET'e de görevinde başarılar diledi. 

 Eski Başkan ALAGÖZ ,hayatının en güzel yıllarını bu teşkilatta yaşadıklarını kaydetti. Alagöz yaptığı konuşmada, “Özellikle gençlik dönemlerinde, hayatımın en güzel dönemlerindeki belki de bir daha başka teşkilatlarda göremeyeceğim kadar mükemmel bir tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum. Tüm Teşkilatımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Yeni Başkan Ahmet EZBET, “Dünyanın her yerinde talebe hareketleri daima ülkelerin ve toplumların kaderlerine etki etmiş hatta tamamen değiştirmiştir. MTTB de bu gücünü kullanabilen bir teşkilattır. Türkiye'nin en önemli gençlik hareketi olan bu teşkilatın bayrağını onur ve gururla taşıyacağım, Bizleri bu göreve layık gören teşkilatımıza ve genel başkanımıza teşekkür ediyorum “ dedi.