MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin 23’inci olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen Genel Kurul’da MÜSİA Elazığ Şube Başkanlığı’na yeniden Tekin GÜRKAN seçildi…

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği Elazığ Şubesi’nin 23’inci olağan genel kurulu yapıldı.   Bir otelin toplantı salonunda gerçekleşen genel kurula, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Osman Çalışkan, siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum Kurulu temsilcileri, Oda Başkanları, iş dünyası temsilcileri ve Dernek üyeleri katıldı.

TEKİN GÜRKAN: ‘’YENİ DÖNEMDE DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ!’’

‘’GEÇİM DERDİ KAMBURU DAHA DA AĞIRLAŞMIŞTIR!’’ ‘’GEÇİM DERDİ KAMBURU DAHA DA AĞIRLAŞMIŞTIR!’’

 Gerçekleştirilen Genel Kurul sonrası değerlendirmelerde bulunan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin GÜRKAN, MÜSİAD’ın toplumsal sorumluluk anlayışıyla olaylara yaklaştığını dile getirdi. GÜRKAN; ‘’Bölgemizde ve şehrimizde tarımsal üretimin ve tarımsal çeşitliliğin artması amacıyla bölgesel tarım zirvesini Elazığ’da düzenledik. Alanında uzmanları üretici ve yatırımcılarımızla buluşturduk. Şehrimizdeki kadın girişimcilerle bir araya gelerek onların gerçekleştireceği yatırımlarda onlara her türlü desteği vereceğimizi ilettik. MÜSAİD olarak uluslararası anlamda en önemli faaliyetlerimizden olan MÜSİAD EKSPO’ya katılım sağladık. 25. Uluslararası iş formu Bakü formunda yönetim kurulu arkadaşlarımızla yer aldık. Elazığ’da sürdürülebilir bir kalkınma hedefi için yatırımlar üzerine yeni yatırımlar yapılması gerektiğine inanıyorum. Bildiğiniz gibi 23. Olağan Kongremizi tamamladık. Bizlere teveccüh göstererek yeniden başkanlığa seçen kıymetli yönetim kurulu üyelerime şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca kongremize katılarak bizleri onurlandıran başta Elazığ Valimiz Sn. Dr. Ömer TORAMAN olmak üzere Belediye Başkanı Sn. Şahin ŞERİFOĞULLARI'na, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcımız Sn. Osman ÇALIŞKAN'a, AK Parti İl Başkanı Sn. Şerafettin YILDIRIM'a İl Genel Meclisi Başkanı Sn. İbrahim ŞERBET'e, Saadet Partisi İl Başkanı Sn. Abdullah AKIN'a, Deva Partisi İl Başkanı Mehmet KANGAL'a, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer ATEŞ'e, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali DUMANDAĞ'a, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Suat ÖZTÜRK'e, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Sn. Gürkan TALO'ya, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak KÜRÜM'e, MÜSİAD Bingöl Şube Başkanı Ali AKBABA'ya, MÜSİAD Diyarbakır Şube Başkanı Mehmet BOZKUŞ'a, Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcilerine, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkililerine katılımlarından ötürü şükranlarımı sunuyorum.’’ Diye konuştu.