AK Parti Milletvekili Mahmut Rıdvan NAZIRLI, seçim çalışmaları kapsamında Alpagut ve Kuzova Köylerini  ziyaret etti.  

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Milletvekili Mahmut Rıdvan NAZIRLI, sorunları dinleyip çözüm odaklı çalışacaklarını ifade etti. AK Parti Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı Alpagut ve Kuzova köylerine yaptığı ziyaretin ardından Mollakendi Seçim Kordinasyon Merkezini ve Mollakendi esnafını ziyaret etti. 

Nazırlı Mollakendi Seçim Kordinasyon Merkezi ziyaretinde ki konuşmasında Milletvekili NAZIRLI,  "Merkeze bağlı üç beldemize de doğalgaz gelmiş durumda lakin Mollakendi Beldemize yıllardan beridir bir çalışma olmasına rağmen doğalgaz gelmedi. Başkanımızla birlikte seçimlerin ardından hızlı bir şekilde doğalgaz çalışmalarına başlıyoruz. Bu da benim Mahmut Rıdvan Nazırlı olarak Mollakendi'ye sözüm olsun." dedi. 

NAZIRLI aynı zamanda doğalgaz haberini sosyal medya hesaplarından duyurdu."Mollakendi'de dört tane otobüsümüz var iki tanesi arızalanmış durumda şu an inşallah birkaç gün içerisinde bu sorunu da çözüp Mollakendi'ye hizmete sunacağız. 

En yüksek oylarla Mollakendi Belediye Başkan Adayı Mehmet Mustafa Ayaz'ı Belediye Başkanı yapacağız inşallah." ifadelerine yer verdi. 

 AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan NAZIRLI’nın seçim çalışmaları kapsamında Akçakiraz ve Yazıkonak bölgelerine gerçekleştirdiği ziyaretler, bölge halkı tarafından büyük bir ilgi ve coşkuyla karşılandı. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Nazırlı, bölgenin kalkınması için sorunları dinleyerek çözüm önerilerini aktardı.  

GÜRSEL EROL’A 'YILIN SİYASETÇİSİ' ÖDÜLÜ GÜRSEL EROL’A 'YILIN SİYASETÇİSİ' ÖDÜLÜ

 Her iki bölgede de sıcak ve samimi bir atmosferde geçen ziyaretler, NAZIRLI'nın halkla iç içe olma anlayışını ve bölge halkının NAZIRLI 'ya olan teveccühünü gösterdi. Gece geç saatlere kadar süren bu ziyaretlerde, NAZIRLI'nın halkın her kesimiyle birebir ilgilenmesi, dertlerine ortak olması ve çözüm yolları araması, halkın takdirini topladı. 

NAZIRLI, ziyaretlerini şu sözlerle özetledi: "Bu ziyaretler, bizim için sadece seçim çalışması değil, aynı zamanda halkımızla buluşma, sesini duyma ve gönüllere dokunma fırsatı. Elazığımızın her bir ferdiyle kucaklaşarak, hemşehrilerimizin desteği ve duasıyla Elazığ'ımız için daha güzel yarınlar inşa edeceğiz." dedi. 

Editör: İzzet TUMAY