AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan NAZIRLI, Elazığ'da ki programlarını sürdürüyor  

NAZIRLI, programı kapsamında Elazığ'da bir proje imam hatip okulunu ziyaret etti.  Okul yönetimini, öğretmenleri ve çalışanları selamlayıp, çalışmalarında kolaylıklar dileyen NAZIRLI, öğrencilerle bir araya geldi. 

 ÖĞRENCİLERİN YOĞUN İLGİSİYLE KARŞILANDI 

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, proje imam hatip okulunun öğrencileriyle bir araya gelen Nazırlı, öğrencilerin Filistin konulu sorularına cevap verdi, talep ve önerilerini dinledi.   Ardından öğrencilerin İlahi Dinletisi'ni dinledi 

  be1a05b4-d2d0-4e32-9331-81bcebdacf0b

Program sonrasında öğrencilerin samimi davranışlarıyla karşılaşan Nazırlı okul yönetimine, öğretmenlere, çalışanlara ve öğrencilere teşekkür ederek okuldan ayrıldı. 

  MİLLETVEKİLİ NAZIRLI ELAZIĞ İÇİN NÖBETTEYYİM PROGRAMI KAPSAMINDA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR 

SEPTİOĞLU: ELAZIĞ OLARAK DOĞRUDA, HAKİKATTE BİRLEŞELİM SEPTİOĞLU: ELAZIĞ OLARAK DOĞRUDA, HAKİKATTE BİRLEŞELİM

AK Parti Elazığ Milletvekili Nazırlı Temaslarını Sürdürüyor. AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Merkezde İzzetpaşa Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Nazırlı,vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Milletvekili Nazırlı tarafından yürütülen #ElazığİçinNöbetteyim etkinliği kapsamında bu hafta ki nöbet yeri İzzetpaşa Mahallesi'ydi. AFAD, İl Özel İdare, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Çevre Şehircilik ve DSİ kurumlarının yetkilileriyle bir araya gelen Nazırlı vatandaşların sorunları ile hemhâl olup anında çözüm bulmaya çalıştı.  Öğrencilerin kütüphanenin erken kapatılmasını şikayet etmeleri üzerine Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile irtibata geçip öğrencileri Şahin Şerifoğulları ile görüştüren Nazırlı Kütüphanelerin kapatılma saatlerini saat 22.00'a çektiklerini iletti. 

Öğrenciler Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlıya teşekkür etti. 

Editör: İzzet TUMAY